2703
2553
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66654 بازدید | 6700 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پیشاپیش سال نوتون مبارک, گلفام جان اسم من و. نوشتی

سال نو شماهم مبارك

بله يادت نره ١٤ فروردين بياي كه اسمارو برداري

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
جون هرکسی دوست دارین برام دعاکنین خدا عیدیمو بده بهم سال جدید مامان شم بخدا کم آوردم دلم بدجور شکست ...

ان شاءالله حاجت روا بشي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2456
من از صبح نبودم کار داشتم یاد م رفت حضور بزنم اسمم تو لیست باشه گلفام جان عید همه شما هم مبارک باشه ...

قربونت برم ممنون 

١٤ فروردين بيا اسمارو برداري حتما ختم هم از ١٧ شروع ميشه

تنها نيستى مال منم گرفت خوابيد گفت فردا عيد بگيريم😕 سفره چيدنم بكنار يه من ارايش رو صورتمو چكنمممم ...

واي چه بي ذوقن

2714
خسته بود طفلك من هميشه دقيقه نود خريد ميكنم اينم از صبح رانندم بوده😑

اشكال نداره فردا جبران كن شوهرمنم بزور بيدار نشست الان خوابه با كلي غرغر كه ظهر نذاشتي من بخوابم الان خوابم گرفته تازه اولتيماتومم داده كه فردا بيدارش نكنم

واي من بدم مياد روز اول عيد تا لنگ ظهر بخوابه

محال بتونم طاقت بيارم بيدارش نكنم😂😂

نه فك كنم از ده روز گذشته عادت كردم ديگه غصم نميگيره اگه مثبت بشه بايد نگران سلامتى و سكته بشم &nbs ...

عزيزم با صبر و اميد ان شاءالله بلاخره به هدف خواهيم رسيد

2706