2703
2553
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66654 بازدید | 6700 پست

سلااام
من كه هيييچ كارى نكردم از بشور بساب بدم مياد اگه حوصله داشته باشم حالا يه چيزى شايد يه جارو زدم

چندروزيه اومديم پيش خونواده هامون
فهميدم مادرم نقشه هاى شومى در سر داره ميخواد ازم بيگارى بكشه  
ولى من تا حالا به هر نحوى از زيرش دررفتم  

(هميشه به ما ته تغاريا چشم داشت دارنو ميخوان ازمون كار بكشن حتى اگه ٨٠سالمون باشه   )
اجيلارو هم ازم قايم كردن ميگن صب كن تا عيد    
خواهرامم اومدن جمعمون جمعه
ميخوايم چهارشنبه سورى بريم تو حياط مردم ازارى كنيم   
يه عقد با يه عروسي هم تو ايام عيد داريم
راستى خياطمم زنگ زد مانتوت امادست عكسشو ميفرستم هر وقت تحويل گرفتمش  

سلام دوستان، روز ۲۷ هستم، کمی زیر دلم احساس سنگینی و گرفتگی دارم، خیلی هم احساس خستگی و خواب آلودگی دارم، به نظرتون میشه خبری باشه یا توهم زدم دوباره

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان، روز ۲۷ هستم، کمی زیر دلم احساس سنگینی و گرفتگی دارم، خیلی هم احساس خستگی و خواب آلودگی ...

انشالله عزيزم
اميدوارم خدا بهترين عيديشو روز عيد بهت بده
به علائم زياد توجه نكن خيليا اصلا علائم ندارن
سايز فوليكولت خوب بوده دعا ميكنم خبرايي باشه 💖

2456
من که هم پریود شدم هم درد دارم هم از شنبه که لوله ترکیده خونه رو هواست کل خونه گردگیری کرده بودم ولی ...

واي چه مصببتي اشكال نداره حرص نخور ان شاءالله جمع ميشه زود 

اين روزاهم با تمام سختياش ميگذره بلاخره

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلااام من كه هيييچ كارى نكردم از بشور بساب بدم مياد اگه حوصله داشته باشم حالا يه چيزى شايد ...

خوش به حالت دورهمي خوش بگذره بهت اشكال نداره يكمم براي مادرجان كار كن همينه ديگه ته تغاريا اسمشون بد دررفته كه لوسن ولي چون اخري هستن تمام مصببتا سر اوناست 😄

خوش باشيد باهم سال نو هم پيشاپيش مبارك باشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام دوستان، روز ۲۷ هستم، کمی زیر دلم احساس سنگینی و گرفتگی دارم، خیلی هم احساس خستگی و خواب آلودگی ...

به به ان شاءالله كه خبراييه موعدت كي هست؟

2714
خوش به حالت دورهمي خوش بگذره بهت اشكال نداره يكمم براي مادرجان كار كن همينه ديگه ته تغاريا اسمشون بد ...

ممنون دوست خوبم پيشاپيش عيد شما هم مبارك انشالله سال خوبو پراز بركتى داشته باشيد دركنار همسرو عزيزانتون

كه با اومدن دو تا نى نيه سالم و صالح پر بارترم بشه   

ممنون دوست خوبم پيشاپيش عيد شما هم مبارك انشالله سال خوبو پراز بركتى داشته باشيد دركنار همسرو عزيزان ...

قربونت برم ان شاءالله

من میخام عزیزم

باشه عزيزم يادت نره ١٤ فروردين حتما حاضري بزن ليست اسمارو برداري از ١٧ فروردين شروع ختمه

2706