2410
2553
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66654 بازدید | 6700 پست
سلام!دوستای گلم!امروز نوبت من هست ایشاله با انرژی مثبتتون ودلای پاکتون واسم دعا کنین ک اگه قابل بودم ...

امروز دعا رو به نیت شما خوندم، تو هم منو دعا کن، امروز آی یو آی داشتم و دلم روشنه که ایشالا نتیجه میده

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

9 روز دیگه از عمرمان رفت ،،خدایا بحق همین استغفار ها  ببخشمون. 😢😢😢😢😢😢😢😢  نی 22 50 حاجت روا ان شاءالله 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام امروز رفتم پیش خانوم دکتر, جواب پاتوبیولوژی و بردم, گفت خوبه فقط پولیپ داشتی که درآوردیم, گفت خب حالا بریم واسه آی یو آی؟منم چون امروز تو مطب دوتا از مریضاشو دیدم که با داروی دکتر باردار شده بودند و اینکه آی یو آی میخورد اواخر اسفند و استرسی میشد و یاد آی یو آی پارسالم افتادم, گفتم نه مثل اون دوتا خانوم که الان باردارن, با روش اونا این ماه و بریم جلو, یه خانوم دیگه هم اومده بود مامای دکتر براش تزریقاش و انجام میداد, خلاصه که بگم بهتون یه حس خیلی خوب گرفتم نمیدونم چرا!!! همینجور الکی امروز خوشم

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 

راستی اینم گفت که احتمال برگشت پولیپ هست, پس سریع اقداماتو بکن, گفت الان چون رحمت و تراشیدم تمیز کردم و یه خراشم انداختم احتمال باردار شدنت رفته بالا, پس این ناه و با قرص و آمپول برو جلو انشاالله که خودت باردار میشی, شایدم برای این حرفاشه که دلم خوشه

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
2720
امروز دعا رو به نیت شما خوندم، تو هم منو دعا کن، امروز آی یو آی داشتم و دلم روشنه که ایشالا نتیجه می ...

ایشاله که امیدت ناامید نمیشه گلم.بسپرش ب همون بالایی.ممنون عزیزم

هر بار این درو محکم ببند برو
2714
راستی اینم گفت که احتمال برگشت پولیپ هست, پس سریع اقداماتو بکن, گفت الان چون رحمت و تراشیدم تمیز کرد ...

اره عزیزم من پارسال پولیپ رفتن گرفتم ولی دکترم گفت باز امسال اومد دوباره گرفتن من میخوام این ماه ای یوای کنم 

خدایا درست در لحظه که انتظارش نداشتم بعداز سال انتظار معجز ات در دلم احساس کردم .اگاه هستم هرچی تو بخواهد همان خواهد شد.🌸رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌸

اونی ک امروز نوبتشه ... انشاا.. زود زود حاجتشو خدا بده 😍من میخونم دیگه هر روز.. باید حتما بیام بگم 😐😆😆

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سلام امروز رفتم پیش خانوم دکتر, جواب پاتوبیولوژی و بردم, گفت خوبه فقط پولیپ داشتی که درآوردیم, گفت خ ...

😍😍😍خیلی خوبهههه ک... انشاا.. عید نی نیت تو دلت باشه 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
امروز دعا رو به نیت شما خوندم، تو هم منو دعا کن، امروز آی یو آی داشتم و دلم روشنه که ایشالا نتیجه می ...

خداکنه نتیجه بده و نی نی سالم بیاد تو شیمکتتتتت 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم ببخشید من ده روزی اصلا نتونستم بیام شرمنده به خدا همین الان دیدم. حلال کنید

من تا چندروز پيشم صبر كردم ديكه اسمتو پاك كردم چون ختم شروع شده بود و مديون ميموندي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2706