2726
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66655 بازدید | 6700 پست
سلام من حاضرم،نفریازدهم هستم،واسم کاربریم 40هست واسم خودم سانا،توروخدابرام دعاکنین زودترمامان شم خیل ...

ادامه ليست 

٣٦- sadaf9320966

37- skatliii

38- فرشته٦٠٦٠

٣٩- شمدون

٤٠- مهگل ٨٨

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
الان صفحه هفتادونگاه کردم لیست اسامی تون اونجانبودچیکارکنم?

لیست رو گلفام گذاشت بیا بردار گل من ایشالا ک زود مامان بشی

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهره و مریم جان ب نیت هردو خوندم ایشالا ک تا قبل عید خدا عیدی هممون رو بزاره تو دلمون🤲🤲🤲🤲یه نینی سالم و صالح 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728

لیست وبرداشتم،ممنونم ازتون،من به نیت هفت نفراول دعاروهفتادبارخوندم،هفتصدتام استغارگفتم،درسته عزیزم?

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

دوستان من علاعم بارداری رو دارم توروخدابرام دعاکنین این ماه باردارباشم،چهار،پنج روزمونده به موعدپریودم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ان شالله گلم،ممنون

لیست وبرداشتم،ممنونم ازتون،من به نیت هفت نفراول دعاروهفتادبارخوندم،هفتصدتام استغارگفتم،درسته عزیزم?

اره درسته از فردا طبق روال برو جلو

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
دوستان من علاعم بارداری رو دارم توروخدابرام دعاکنین این ماه باردارباشم،چهار،پنج روزمونده به موعدپریو ...

ان شاءالله كه با خبر خوش بياي

ان شاءالله كه با خبر خوش بياي

ان شاالله ممنونم💖

Aminhan جون عزیزم امروز به نیت شما ذکر میگم..و از خدا میخوام خواسته ش با خواسته ت هماهنگ باشه..التماس دعا..

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706