1147
1226
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66168 بازدید | 6682 پست
خيلي جون خودم😂😂

والا😄😄

ولى واقعا روشنفكرى درش موج ميزنه 

نبودن ماهى قرمز كه ميگه مدافع حقوق جاندارانى😄

و اجيل كه نشون ميده نسبت به اوضاع جامعه وبقيه احساس مسئوليت ميكنى و ميخواى به بهتر شدنش كمك كنى

من بهت افتخار ميكنم😌👌🏼

فقط نگو كه اينا رو در پس زمينه قايم كردى كه تصوراتم با خاك يكسان ميشه  

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

والا😄😄 ولى واقعا روشنفكرى درش موج ميزنه  نبودن ماهى قرمز كه ميگه مدافع حقوق جاندا ...

نه عزيزم من هيچوقت ماهي نميخرم دوست ندارم بميره حالم بد ميشه و اجيل هم امسال تحريم كرديم نخريديم ☺️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
1156

سلام بچه ها خوبیدددد.. من چند روز ب کل یادم رفت بخونم 😳😳😳😳😳 😰 امروز انجام میدم مال روزای قبلیمم..

سالتون قشنگ 😍

خداجووونم امیدوارم اینماه منو لایق مادر شدن بدونی .. و دو سال و سه ماه انتظارم به دوسال و چهارماه نررررسه 😍😍😍

سلام سال نوتون مبارک. ...ینی ضدحال فقط شوهرمن.. بقیه اداشو درمیارن... مامانم اینا از هفته پیش هممونو دعوت کردن هم برا شام دیشب همم سال تحویل دور هم باشیم ...هر کسی هم خسته بود شام اونجا باشه بعد بره خونه ش...حالا دیشب شوهرم از سر کاراومد گفت نمیخواد بریم خسته م میخوام بخوابم ..انقدر خودشو خسته نشون داد و گیج زد که من زنگ زدم گفتم منتظر ما نباشین نمیایم... بعد از اینکه زنگ زدم دیگه آقا نخوابید تا دوونیمم بیدار بود.... به نظرتون فقط میخواست خونه مامانم نریم؟؟؟؟از دستش ناراحت شدم سر سال تحویلی... امروزم از صبح رفته سرکار... دلم میخواد خواست بره خونه باباش اینا بهش بگم نمیام خودت برو..ولی به بابام زنگ زدم عیدو تبریک بگم میگم منم خونه باباش نمیرم.. میگن هرکسی معرفت خودشو نشون میده .. تو برو بابا بزرگترن...دلم خیلی پره الان

روز ازل چون زدند قرعه ی مردی/ قرعه درآمد به نام 💖حضرت عباس💖
سلام سال نوتون مبارک. ...ینی ضدحال فقط شوهرمن.. بقیه اداشو درمیارن... مامانم اینا از هفته پیش هممونو ...

سال نو شماهم مبارك
شايد خوابش ديگه پريد يا ميخواسته باهمديگه تنها باشين😍
شمام بجاى اينكه اين حرفارو تو خودتون بريزيد با خودشون درميون بذاريد شايد واقعا اون چيزى نيست كه شما فكر ميكنيد
اول عيدى دلتونو صاف كنيد اگه نيومدم خودتون بريد اتفاقا بيشتر خوش ميگذره من وقتى تنهايي ميرم راحت ترم چون هنوز جلوش معذبم هنوز خودخودمو نديده 😄
من خونه ى پدرم يه دختر لوسه ده سالم😑😅
خونه ى پدرشوهرتونم بريد اين منش و بزرگيتون رو ميرسونه كارى به كار ايشون نداشته باشيد

سال نو شماهم مبارك شايد خوابش ديگه پريد يا ميخواسته باهمديگه تنها باشين😍 شمام بجاى اينكه اين حرفارو ...

من باهاش حتی قهر هم نکردم .. ولی معمولا همینجوری رفتارمیکنه... شب یلدا هم نرفتیم... اگه جشن تولدی چیزی باشه هم نمیاد بریم.. از خونه ما تاخونه مامانم پیاده ده دقیقه راهه ولی معمولا رفتارش همینه..اذیت میشم ولی هر چی هم باهاش با ملایمت و آرامش صحبت میکنم ربطش میده به قضیه بچه ..به خاطر همین دیگه گله هم نمیکنم از ش

سلام سال نوتون مبارک. ...ینی ضدحال فقط شوهرمن.. بقیه اداشو درمیارن... مامانم اینا از هفته پیش هممونو ...

زينب جون اين مردا نميدونم چرا يه وقتايي گند ميشن اشكال نداره خودتو ازار نده حرص نخور سال جديدم با اينا خراب نكن سر فرصت بشين باهاش حرف بزن ميدونم كه ادم لجش درمياد اما چيكار ميشه كرد صبوري كن عزيزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
1213
من باهاش حتی قهر هم نکردم .. ولی معمولا همینجوری رفتارمیکنه... شب یلدا هم نرفتیم... اگه جشن تولدی چی ...

☹️☹️☹️🙁🙁🙁

فرشته جون عزیزم امروز به نیتت دعا میکنم و ذکر میگم و از خدا میخوام مصلحتش با خواسته دلت یکی باشه.. الهی آمین.

💖همیشه عشق باشد... همیشه برکت💖

زينب جون اين مردا نميدونم چرا يه وقتايي گند ميشن اشكال نداره خودتو ازار نده حرص نخور سال جديدم با اي ...

فداى سرت كه نمياد وقتى ميگه نميام محلش نده هر چه بيشتر پافشارى كنى بيشتر جوگير ميشن 

خودت برو مطمئن باش بيشترم بهت خوش ميگذره  

البته دركت ميكنم وقتى ميپرسن پس شوهرت كجاست يه حس بدى داره ولى بهتر از اينه سر لج ايشون فرصت بودن در كنار عزيزانتو تو روزاى خاص از دست بدى و مثل الان خاطره بد بشه برات 

چه ربطى به بچه داره حالا...نفهميدم

فداى سرت كه نمياد وقتى ميگه نميام محلش نده هر چه بيشتر پافشارى كنى بيشتر جوگير ميشن  خودت برو ...

ماخونواده ی پرجمعیتی هستیم.. من 6 تاخواهر برادر دارم..که جز خواهر کوچیکم بقیه ازدواج کردن .. و من الان 10تاخواهرزاده برادرزاده توی سنای مختلف دارم از 17ساله بگیر تا 3ساله..وقتی میریم خونه مامانم بی نهایت بچه ها شادی و شیطنت میکنن شوهرمم روی بچه حساس شده و میگه 8 ساله ازدواج کردیم یک بچه هم نداریم..دیشب که میگم مامانم منتظرمونه میگه ن بابا مامانت نوه هاشو بچه هاش دورشو گرفتن یادش نمیاد از ما..در حالیکه هم مامانم زنگ زدن هم تا12منتظر ما بودن..ببخشید خیلی پرحرفی کردم.. نمیدونم موضوع رو متوجه شدی با این همه حرف من یانه..ولی فقط کسی میتونه متوجه بشه که همچین چیزی رو تجربه کنه یا فکر خودشم همین باشه.. منم اولا که شوهرم به بهانه اینکه بچه نداریم نمیومد بریم تعجب میکردم که چه ربطی داره آخه به بچه .. خیلیا خودشون تصمیم میگیرن بچه دار نشن چن سالی و این یه موضوع کاملا خصوصیه که فقط مربوط به همون زوجه نه بقیه .. ولی نمیتونم و نمیخوام با شوهرم بحث کنم

1167
ماخونواده ی پرجمعیتی هستیم.. من 6 تاخواهر برادر دارم..که جز خواهر کوچیکم بقیه ازدواج کردن .. و من ال ...

اى بابا!
هر كى به اين مسئله يجور عكس العمل نشون ميده ديگه همسر من كه انقد بچه هاى خواهرمو ميچلونه و ميبوسه كه بزور ازش ميگيرمشون يا چشم غره ميرم كه بسه ابرومو بردى حتى تو خيابون لپ هر بچه اى رو ببينه ميكشه كه همين اخرش شر ميشه😐😂(من به خونواده هامون گفتم كه خودمون بچه نميخوايم اه اه و پيف پيفم ميكنم حالا اين...😄)
ميگه دلم براى بوى نوزاد تنگ شده😣
ولى همسرتون حساس شدن به اين قضيه و فكر ميكنن همه رو زندگى ايشون زوم كردن و به بچه دار نشدنشون فكر ميكنن يا شايدم از نگاه هاى بقيه حس ترحم برداشت ميكنه مى خواد با نيومدنش تو جمع صورت مسئله رو پاك كنه كه يكم خيالش راحت بشه، در اصل دارن حس خودشونو سركوب ميكنن ولى بهشون بگين اين اشتباهه همين تماشا كردن بازيه بچه هاو گوش دادن به صداى خنده شون يا دلگرمى و دعاى بقيه انقد بهت انرژى و اميد ميده كه براى رسيدن بهش بيشتر تلاش ميكنى
انشالله تو همين سال جديد يه جفت ني نيه ناز وتپل مپل گيرتون بياد كه پوست از كله باباشون بكنن تا هر روز مجبور بشه ببرتشون خونه مادربزرگشون😂

[QUOTE=85123942]اى بابا! هر كى به اين مسئله يجور عكس العمل نشون ميده ديگه همسر من كه انقد بچه هاى خواهرمو ميچلو ...

ان شاءالله ..این دعای قشنگ نصیب خودتم بشه عزیزم. ممنون که جواب دادی..راست میگی خوشگل خانوم

اى بابا! هر كى به اين مسئله يجور عكس العمل نشون ميده ديگه همسر من كه انقد بچه هاى خواهرمو ميچلو ...

سلام عزیزم

منم۲ سال تمام تو هیچ مناسبت خاتواده شوهر نمیریم.فقط سالی یکبار ۱روز

البته تو همه مناسبتهای خانواده خودم هستیم.

اینم بگم ما تازه چندماه بچه میخوایم

حالا دلیلش؟

از فردای عروسی تا سال اول هرلخطه من میدین میگفتن بچه؟

اسم‌انتخاب میکردن؟ حرف و کنایه که دیر.اینقددررر با زبون ازارم دادن که اگه ببینمشون فورا شبش کارم به دکتر میکشه

اما خاتواده خودم یکبارم به همسرم نگفتن بچه بیارید

ببین مشکل کحاست که شوهرت حساس شده؟

خدایا واسه لطفی که بهم کردی ممنونتم.
1220