1147
1226
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66168 بازدید | 6682 پست
سلااام من كه هيييچ كارى نكردم از بشور بساب بدم مياد اگه حوصله داشته باشم حالا يه چيزى شايد ...

خوش به حالت دورهمي خوش بگذره بهت اشكال نداره يكمم براي مادرجان كار كن همينه ديگه ته تغاريا اسمشون بد دررفته كه لوسن ولي چون اخري هستن تمام مصببتا سر اوناست 😄

خوش باشيد باهم سال نو هم پيشاپيش مبارك باشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام دوستان، روز ۲۷ هستم، کمی زیر دلم احساس سنگینی و گرفتگی دارم، خیلی هم احساس خستگی و خواب آلودگی ...

به به ان شاءالله كه خبراييه موعدت كي هست؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

خوش به حالت دورهمي خوش بگذره بهت اشكال نداره يكمم براي مادرجان كار كن همينه ديگه ته تغاريا اسمشون بد ...

ممنون دوست خوبم پيشاپيش عيد شما هم مبارك انشالله سال خوبو پراز بركتى داشته باشيد دركنار همسرو عزيزانتون

كه با اومدن دو تا نى نيه سالم و صالح پر بارترم بشه   

1156
ممنون دوست خوبم پيشاپيش عيد شما هم مبارك انشالله سال خوبو پراز بركتى داشته باشيد دركنار همسرو عزيزان ...

قربونت برم ان شاءالله

من میخام عزیزم

باشه عزيزم يادت نره ١٤ فروردين حتما حاضري بزن ليست اسمارو برداري از ١٧ فروردين شروع ختمه

1233

میلاد مهربونترین بابای دنیا مبارک

خوشگلایی گه دیروزو امروز نوبتتون بود به نیتتون دعا کردم  ..ان شاءالله مصلحت خدا با خواسته دلتون یکی بشه

الهی آمین

روز ازل چون زدند قرعه ی مردی/ قرعه درآمد به نام 💖حضرت عباس💖
گلفام جون من حاضریمو زدما

عزيزم باشه ممنون روز ١٤ بيا ليستو برداري از ١٧ شروع ميشه

گلفام‌جون‌منم حاضریمو زدم‌برای ختم‌بعدی ان‌شاءالله

خداجونم من جز تو کسیو ندارم که به دادم‌برسه یه مادر مریض دارم که اونم به توومیسپرم خودت هردومونو کفایت کن میخوام بهت اعتماد کنم کمکم کن
1167
گلفام‌جون‌منم حاضریمو زدم‌برای ختم‌بعدی ان‌شاءالله

ممنون كه اومدي لطفا روز ١٤ بيا اسمارو برداري و ختم از ١٧ شروع ميشه كه تعطيلات تموم شده باشه

سلام بچه ها، من امروز برای صدف و skatli دعا رو انجام دادم، دیروز نوبت صدف بود ولی وقت نکردم، ایشالا ...

ممنون عزيزم

منم برای ساکاتی خوندم ایمش سخت بود فارسی ندشتم 😊

خداجونم من جز تو کسیو ندارم که به دادم‌برسه یه مادر مریض دارم که اونم به توومیسپرم خودت هردومونو کفایت کن میخوام بهت اعتماد کنم کمکم کن
1220