1147
1226
عنوان

هر کس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 66160 بازدید | 6682 پست
سلام پیشاپیش سال نوتون مبارک, گلفام جان اسم من و. نوشتی

سال نو شماهم مبارك

بله يادت نره ١٤ فروردين بياي كه اسمارو برداري

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

جون هرکسی دوست دارین برام دعاکنین خدا عیدیمو بده بهم سال جدید مامان شم بخدا کم آوردم دلم بدجور شکست ...

ان شاءالله حاجت روا بشي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
من از صبح نبودم کار داشتم یاد م رفت حضور بزنم اسمم تو لیست باشه گلفام جان عید همه شما هم مبارک باشه ...

قربونت برم ممنون 

١٤ فروردين بيا اسمارو برداري حتما ختم هم از ١٧ شروع ميشه

1156
تنها نيستى مال منم گرفت خوابيد گفت فردا عيد بگيريم😕 سفره چيدنم بكنار يه من ارايش رو صورتمو چكنمممم ...

واي چه بي ذوقن

1221
خسته بود طفلك من هميشه دقيقه نود خريد ميكنم اينم از صبح رانندم بوده😑

اشكال نداره فردا جبران كن شوهرمنم بزور بيدار نشست الان خوابه با كلي غرغر كه ظهر نذاشتي من بخوابم الان خوابم گرفته تازه اولتيماتومم داده كه فردا بيدارش نكنم

واي من بدم مياد روز اول عيد تا لنگ ظهر بخوابه

محال بتونم طاقت بيارم بيدارش نكنم😂😂

نه فك كنم از ده روز گذشته عادت كردم ديگه غصم نميگيره اگه مثبت بشه بايد نگران سلامتى و سكته بشم &nbs ...

عزيزم با صبر و اميد ان شاءالله بلاخره به هدف خواهيم رسيد

1167
1241