2726
عنوان

نحوه برخورد من با خانواده همسر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19987 بازدید | 200 پست

خانواده نامزد من بدون اینکه حتی با من حرفی زده باشن 

یا اختلاطی کرده باشن مایل به ارتباط با من و خانواده ام نیستن

و این برا من خیلی سخته

عمدا بی محلی میکنن و میگن به ما مربوط نیست پول هیچ چیز رو نمیدن و نمیان. و منو نمیخوان

و هی به نامزدم میگن از پدرزنت بگیر اون داره!!!

خانواده شوهر همیشه طلبکاره.انگار اونا طلا زاییدن مادر دخترا بدل!

فکرمیکنن اگر پسر اونا نبود ما رو هیشکی نمیگرفت.من چون مادرشوهرم پیروتنهابود توی عقدزیاد میرفتم خونشوندو مثه خر کار میکردم.البته توخونه بابام دست ب سیاه و سفید نمیزدم.این شد وظیفه همیشگی.مادرشوهرم میرفت برادختراش خونه تکونی بعد اونوقت توقع داشت خونه اونو من تنهایی خونه تکونی کنم و از اونجا بود ک فهمیدم عجب اشتباهی کردم.جاریم قبل شام میاد سفره جمع نشده میگه کار دارم و خیلی هم عزیزه.ی چندبار همینکاروکردم کنارجاریم نشستم میخواستن بخورنم.وازاون ب بعد پامو تو خونشون نذاشتم!

بچه ها مثله جاری من باشید!

وازطرفی 5سال هرچی گفتن من هیچکی نگفتم و فقط تنهایی گریه کردم فکرکردن من زبون ندارم اخرین بار اومدن توخونه من تعیین تکلیف حالا زیاده نمیشه بگم منم اول مراعات بعد ک جواب نداد جواب هرکاری کرده بودن دادم از اوم ب بعد کسی لام تا کام حرب نزده.البته جاریم هرکی هرچی بگه همون جلوشون میشورتشون ک  بقیه میگن شوخی کردیم وعذرخواهی.

بچه ها همون موقع جواب بدید ب خودشون ن شوهرتون ک عقده نشه مثله جاری من باشید!

بعضی ها بیشعورن احترام و کرولال بودن و کزت..... هیچی جواب نمیده فقط باید پروووووووو بود تا کسی نخورتت.

تمام

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خانوم تهرانی خسته نباشید راستش پیام دادم بهتون بگم خیلی دیدم کاربرای اینجا به کسی که واقعا نیازمنده کمک کنن تاپیک نزدم که فکر نکنن قصد کلاهبرداری دارم گفتم مستقیما اول به شما بگم که اول صحت حرفمو ثابت کنم تا شما اول تایید کنید من زنی هستم 26ساله دارای 2بچه اولی پسر 6ساله دومی دختر 2ونیم ساله 8ساله ازدواج کردم شوهرم کارگر ساختمونیه وتوی یه اتاقی 18متری پیش پدرشوهرم اینا ساکنم پدرشوهرم خونه داره اما داده رهن ومیگه پولشو خودتون بدین و برین بشینین بخدا قسم به جان جفت بچه هام شوهرم لبیکاره یعنی کارگاه ذغال زد ورشکست شد کلی بدهی دادیم وکلیم قرض داریم بخدا قسم خسته شدم همش میگم خودمو بکشم راحت بشم دلم برای این دوتا بچه میسوزه دیگه حالیشه هی میگه چرامن اتاق ندارم بخدا به خوردوخوراک ولباسشونم نمیتونم برسم ازشما تقاضا دارم منو مثل دختر خودتون بدونین اول بیاین تحقیق کنید یا اگه نمیتونید بیاین اصفهان از کاربران اصفهانی از هرکدوم که خودتون خواستین انتخاب کنید بیاد وضعیت زندگی منو ببینه  اگه خواستین براتون هر عکسی خواستین میذارم هر مدرکی خواستین میدم که حرفمو ثابت کنم اگه ثابت شد ازتون خواهش میکنم معرفیم کنید تا بچه ها هرچقد دوست داشتن کمک کنن تا من بتونم مستقل بشم بخدا تا اخر عمرم دعاگونون میشم توروقران دستم به جایی بند نیست شما دست ردبه سینه ام نزنین بخدا خودم دیسک گردنو کمردارم پول ندارم برم دکتر پسرم افتاد دماغش باد کرد نتونستم ببرم دکتر هنوز بعد 1ماه باد داره بخدا محتاجم که پیام دادم توروخدا خبرم کنید منتظرم نذارید انشالله خدا بهتون سلامتی بده دست به خاک میزنین طلا بشه منتظرم

منم پیشنهاد میکنم هنرهاتون رو به خانواده شوهرتون نگید من یه خیاطی بلدم.غلط کردم گفتم هررور با انواع ...

وای عالی گفتی عشقم

خدایا شکرت هزاران بار ب هزاران دلیلدرتاریخ ۲۰/۷/۱۴۰۰بیبی چکم مثبت شد۲۶/۷/۱۴۰۰سونو رفتم و ساک تشکیل شدع بود قراره ۳هفته دیگه برم و صدای قلب نینی کوچولو مو بشنوم خدایا میشه خواهش کنم هرکی منتظر این لحظه هاس ب آرزوش برسونی اخه هیچ لذتی تو دنیا بالاتر از مادرشدن نیست خدایا تو رو به فاطمه زهرا هرکی دلش نینی میخاد هرچه زودتر مامان بشه میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستین؛اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

نسبت به هر خانواده ای رفتار متفاوتی باید کرد .نمیشه یک رفتار درست رو به هر خانواده ای نسبت داد و جواب خوبی گرفت .

سیاست رفتاری   من نسبت ب خانواده همسرم ایناس:ول از همه با همسرم یک تیم هستیم ،چه سمت خانواده خودم و چه خانواده همسرم ،نسبت به رفتار های مشترکشون رفتار و واکنش با ثبات داریم هر دومون .تینطور نیست ک بگم خانواده خودمن یا برعکس بگذار متفاوت رفتار کنم ،چه در خوشی چه در چالش ها ،همسرم هم همینطوره ...تا اینجای کار ادم خیلی جلو می افته ،چون یک تیم واحد میشه زوج..

در رابطه با خانواده همسر ،ممکنه ادم نتونه با همه اوکی بشه یا بهتره بگم ممکنه همه اعضای خانواده همسر شما رو قبول نکنند

(تا اینجای کار اصلا اشکالی نداره چون افراد میتونند دوستمون داشته باشند یا نه ،ولی احترام باید باشه)

من و همسرم وقت هایی میریم منزل پدرشون ک اون افراد نباشند .و موقع خایی دعوت میکنیم ک بدونیم مثلا خواهرشوم سرکاره و نیست و البته احترام کامل میگذارم به همشون و بهونه دست کسی نمیدم ک بگن بی احترامی کرد یا رفتار نادرست کرد ..ولی حواسمون  هم هست ک وقت هایی ک خواهرشوهرام هستند نریم خونه مادرشوهرم .مادرشوهرم هم متوجه شده و ما رو جدا  از بقیه دعوت میکنه . .در کل دوری میکنیم از افراد چالش زا ...چون واقعا انرژی ندارم برای چالش های الکی و خاله زنکی .تمرکزم رو زندگیمه 

کاربر سابق

اینم هست نسبت به هر رفتار چالشی ک حالا جاری مادرشوهر یا خواهرشوهر و...میکنن با همسرم بحث نمیکنم .و رفتار درست انجام میدم ...نهایتش ک نتونم کاری کنم ،اخرین کارم لبخند زدن هست ک خیلی جواب میده ...متلا یک بار خواهرشوهرم یک رفتار زنانه کرد ک منو بهم بریزه و بعدا ک رفتیم خونه متلا با شوهرم بحث کنم ،من چیکار کردم?  راستش اولش ناراحت شدم و بروی خودم نیاوردم و بهش نگاه کردم و لبخند زدم (خندیدم).به همین راحتی خودش بهم ریخت ،چون نتونست درون من رو مثل خودش اشفته کنه .بعدا هم با خنده به همسرم گفتم و رد شدم ...یا مثلا جایی ک میرم و خاناوده شوهرم بعضی هاشون بی محلی میکنن .من خودم رو هیچ وقت خراب نمیکنم هم شخصیتم و هم  ،چون میدونم همه افراد ،ادم رو زیر ذره بین دارند ..وارد ک میشم با اون فرد مشکل دار هم احوال پرسی میکنم گرم..ولی در این حد و...

کلا  تحت هر شرایطی احترام و رفتار درست جواب میده .و اینکه همسرمون حس کنه ک رفتار و قضاوت های ما تحت هر شرایطی درست و عادلانست (مخصوصا مورد اخر)..به چالش برنمیخگریم 

کاربر سابق

من خونه مادرشوهرم در حد معمول کار میکنم

اما جاریم همش میخواد نشون بده خیلیییی کار میکنه 

خواهرشوهرمم ک وقتی میاد کلاااا پاشوتواشپزخونه نمیذاره اصلاااا اون نشسته من و جاریم تو اشپزخونه ایم 😐😐این رفتارش خیلی عصبیم میکنه

من نمیذارم شوهرم معمولا تنهابره خونشون خودمم سعی میکنم تاحدی رعایت کنمو نرم تنها خونمون 

اما نمیتونم جلوی پیام دادنای خواهرو مادرشو بگیرم

متوجه شدم ک همسرم پیاماشونو پاک میکنه،

یه بار دیدم خواهرش نوشته بود یه چیزی میخام بفرستم خودت ببین اونم دیده بود و پاک کرده بود

یااوایل عقداتفاقی دیدم مادرشوهرم براشوهرم نوشته بود تونروهروز خونشون سربزنی یه روز ک میری نرو تا بیاد خونمون

و هیچوققققت نمیبخشمشون ک روش اثر میذاشتن

اما من فاصلموتاحدامکان رعایت میکنم و سعی میکنم همیشه بااحترام برخورد کنم

2706