2737
2734

نه خودم با حجاب بودم

اعتقاداتمون‌مثل همه

دلیل انتخاب هر دومون هم اولش همین بود🙂

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ای بابا چقدر تاپیک راجب حجاب و همسره .. نکنه یه نفره هی تاپیک میزنه؟

من اولین بارمه فکر کنم

میتونی رو‌پروفایلم ببینی تاپیک های قبلم  رو خودم یادم‌نیست چیا زدم

اگر مشکل داریم نیان خب

خانواده همسرم خیلی مذهبی نیستم ولی همسرم هست با همه ی خواهر برادراش فرق داره.قبل از خواستگاری ازم خواست حجاب داشته باشم منم قبول کردم الانم خیلی راضیم که حجاب دارم.قبلا خیلی بدحجاب بودم 

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
من اولین بارمه فکر کنم میتونی رو‌پروفایلم ببینی تاپیک های قبلم  رو خودم یادم‌نیست چیا زدم اگر ...

من مشکلی داشتم؟ چجوری از تایپ فهمیدی دعوا دارم اخه؟؟؟ تاپیک هارو بزن حداقل پنج تا تاپیک راجب همینه اونم پشت سرهم

اول خودت!
2706