2726
عنوان

گیسوام.چطور یک‌زن خوب باشیم و همه قدرمون و بدونن💔

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 170 پست
خیلی قشنگه ولی بعضی موقع ها حس مادرانه بدجور اذیتم می‌کنه.همه چیز خوب مال بچه هاست    

من واسه دخترمم خرید میکنم..هر روز به خرید نیستم..ولی خب اون یه بارو میخرم

واسه دخترمم لباس و گیر سرو اینا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تو هفته پیش رفتم و کلی لباس قشنگ واسه خودم خریدم

ایول به توو👍🏻👍🏻👍🏻🌹🌹🌹

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

پس به خودتون برسید حتی در حد خیلی کم..با توجه به وسع مالیتون🌹🌹

متن خوبي بود گيسو جان البته واسه من نيست من بايد برم تاپيكهاي صرفه جويي بيش از اندازه واسه خودم خريد ميكنم ديگه تمام وقتم تو كلاسها و رفيق بازي و دورهمي با دوستامو  و گردشه در حد منم خوب نيست

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

اینکه که بخوایم قدرمونو بدونن باید شانس هم داشته باشیم.

اصلا تحصیلات و ادب و معرفت و اینا ملاک نیست.

تاجایی که من تجربه کردم فقط شانس  

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
پولش باشه حتما خرید هم میریم 😁والا اول زندگی قسطا کمرمونو خم کرده 😖

ببین مثلا در حد ۵ تومن بدی یه لاک هم خیلی خوبه..۶ تومن بدی یه کرم دستاتو مدام مرطوب نگه داری

متن خوبي بود گيسو جان البته واسه من نيست من بايد برم تاپيكهاي صرفه جويي بيش از اندازه واسه خودم خريد ...

تو رو میشناسم👍🏻😂😂😂

2706