2737
2739
عنوان

چقدر غبطه خوردم من امروز

428 بازدید | 33 پست

شما جای من بودید به حال این خانم که از بستگان نسبتا دور مون هستن غبطه نمی خوردید.؟

همسن منه یعنی ۳۵ سال آنوقت بیست و یک سالگی شد همسر پسر خاله مادرم ،دانشجو سال سوم پزشکی بود تو یه دانشگاه عالی اماااااا الان تخصص اطفال گرفته ،زبانش عالی و نمره زبانش بالای ۶ و نیم شده .دخترش  هشت سالشه و با تمام سختی ها درس خوند و عقب نکشیده. 

این اواخر شنیدم دو هفته یه شهر دیگه بوده برای رزیدنتی و یک هفته می اومده خونش و شوهر و دخترش  با هم زندگی میکردن 

آنوقت مقایسه کردم با خودم که تا بچه دوم اومد کارم و رها کردم نشستم خونه مادری کردن

با ده سال سابقه چرا .چون روزی سه ساعت تو راه بودم

فک می کنم خیلیی  خوشبخته که آنقدر موفقه و برای خودم متاسف شدم که چرا اینقدر زود از هدف‌ هام دست کشیدم

خدایا تنهامون نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم جای تو بودم غبطه میخوردم.ولی الانم واسه ی شما دیر نیست .شاید نتونی کار قبلیتو بکنی. ولی با یه برنامه ریزی درست برای زندگی میتونی کارهای دیگه بکنی. ان شالله موفق باشی

2738

اون آدم از دور به نظر رویایی میاد و بدون دغدغه اما هیچ آدمی بدون مشکل نیست در ضمن شما هم جای جبران دارید. به جای غبطه خوردن شروع کنید.

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

مقایسه نکن 

شاید این برات بهتر بوده 

شرایط زندگیها فرق داره

هرچند اگه واقعا به کار علاقه دازی میتونی الانم شروع کنی

فقط برای دل خودت نه برای اینکه از این و اون عقب نیفتی 

همیشه دست بالا دست زیاده

از چی شروع کنم،انگار تمام شدم

نه بابا جوونی . من دختر خالم همسن شما بود دو تا بچه نسبتا بزرگ داشت ..رفت کنکور داد ..دانشگاه رفت ..همزمان کلاس ارایشگری رفت ..ارایشگاهشم زد ..الان بیا ببین چه برو بیایی داره و حدود ۴۲-۴۳ سالشه 

Shake it! shake it!

ظاهر زندگی دیگرانو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن.بعدم چقدر کار کار  از زندگیت لذت ببر 

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    
2706