2726
عنوان

بچه دوم اره یا نه😮😮😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت اذیت نمیشی من سابقه افسردگی دارم میترسم دوباره برگرده

ن تو وقرآن نیار چون بعضی از افسردگی های بعد زایمان ممکنه از بین نره شما ک سابقه داشتی قبلا نیار

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2728

چرا که نه تا جوونی و حوصله داری بیار حتما بیار 

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    

راستش با این اوضاع وخیم اقتصادی اصلا دلم به آوردن بچه دوم رضا نیست

از طرفی هم اصصصصصلا دلم نمیخواد از این موجود =نَرَم😐نسلی به جا بمونه

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم
اگ پول خوب داری بیار نداری نه  البت شاید با این کامنتم خیلیا بریزن سرم 😐😐😐

پول که شرایطمون زیاد تعریفی نیس ولی شوهرم خیلی دست ودلبازه هرچی بخوام نه نمیگه من بیشتر از جنبه های عاطفیش میترسم اینکه فک میکنم ممکنه وقت واسه خودم وشوهرم کم بیارم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
خودت اذیت نمیشی من سابقه افسردگی دارم میترسم دوباره برگرده

چرا خب بچه بلاخره اذیت خودشو داره دیگه ولی تموم میشه دیگه

منم بچه دومم خداخواسته بود اما ننداختمش الان هفت ماهشه

باپسرم که سه سالشه قشنگ بازی بازی میکنه و میخنده

پسرمم ذووووق میگنه

🦄you're the most expensive  thing that I have 
اگ پول خوب داری بیار نداری نه  البت شاید با این کامنتم خیلیا بریزن سرم 😐😐😐

ن چرا بریزن سرت حرفه حقه پول نداشته باشی چرا یکی دیگه بیاری بچس دیگه فردا ی چیزی خواست شرمنده بشی بگی ندارم والا

پول که شرایطمون زیاد تعریفی نیس ولی شوهرم خیلی دست ودلبازه هرچی بخوام نه نمیگه من بیشتر از جنبه های ...

نیار ب درد زایمانت فکر کن 😄

ب جا بچه آوردن با بچت بازی کن و فکر خودت باش 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
بجای اینکه بمیری براش بشین باهاش بازی کن    

همینکارو میکنم ولی میگه تو رو نیخوام من طاها رومیخوام یا میگه چرا ما مهدی نداریم تو خونه (پسرعمواشو میگه

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

شما فقط یکم احساساتی شدی، جا بچه ی دوم بچه رو با مهدکودک و این چیزا مشغول کن ، خیلی خیلی اشتباهه ک بچه ی دوم صرفا بخاطر تنهایی بچه ی اول بدنیا بیاد ، هر فرزندی بدنیا بیاری یه عالمه رسیدگی میخواد و خاسته های خودش رو داره یه شخص مستقله،  

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
ن چرا بریزن سرت حرفه حقه پول نداشته باشی چرا یکی دیگه بیاری بچس دیگه فردا ی چیزی خواست شرمنده بشی بگ ...

ی بار یه تاپیک زدم نمیدونی چقد ریختن سرم ک ب شما چ ب رختخواب مردم هم کار دارین و این شر و ورا

2706