2733
2734
عنوان

بچه دوم اره یا نه😮😮😮😮

480 بازدید | 49 پست

خودم ۲۰سالمه پسرم سه سال وچهار ماهشه امروز هی گفت بیا بازی منم دلم درد میکرد گفتم مامانی برو خودت بازی کن من بعدا باهات بازی میکنم برگشت گفت اخه تنهام😞😞😞😞بمیرم براش😔😔😔😔با فامیلم زیاد رفت وامد نداریم دلم براش میسوزه از طرفیم خونه مون کوچیکه موندم چیکار کنم

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگ پول خوب داری بیار نداری نه 

البت شاید با این کامنتم خیلیا بریزن سرم 😐😐😐

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2731
2738

من یک سال از تو بزرگ ترم چهار ماهه باردارم بابام همش غصه میخوره چرا زود شوهرت دادم چرا زود مامان شدی، مگه میخوای خودت رو پیر کنی ول کن 

خدایا منو به خواستم برسون خواهش میکنم 

اگه شرایطش داری بیار دومی و 

سنت یکم کمه البته 

ولی خوب مادر جوونی میشی

من بیست و شش سال دوتاشو داستم دیگه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2706