1147
1273
عنوان

بچه دوم اره یا نه😮😮😮😮

402 بازدید | 49 پست

خودم ۲۰سالمه پسرم سه سال وچهار ماهشه امروز هی گفت بیا بازی منم دلم درد میکرد گفتم مامانی برو خودت بازی کن من بعدا باهات بازی میکنم برگشت گفت اخه تنهام😞😞😞😞بمیرم براش😔😔😔😔با فامیلم زیاد رفت وامد نداریم دلم براش میسوزه از طرفیم خونه مون کوچیکه موندم چیکار کنم

اگ پول خوب داری بیار نداری نه 

البت شاید با این کامنتم خیلیا بریزن سرم 😐😐😐

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
1274
1288
خودت اذیت نمیشی من سابقه افسردگی دارم میترسم دوباره برگرده

ن تو وقرآن نیار چون بعضی از افسردگی های بعد زایمان ممکنه از بین نره شما ک سابقه داشتی قبلا نیار

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

چرا که نه تا جوونی و حوصله داری بیار حتما بیار 

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    
1280