1822
1823

سخته   خیلی سخت  دوتا بچه کوچیک    دنبالتون که نکردن 

خدایا   من یه عالمه پول بیکار میخوام  که برم به ارزو هام برسم  بدون  اینکه   فکر کنم  الان فلان چیز واجب تره    بدون ترس یا فکر خرجش کنم    دلم یه خونه خوب میکشه   یه ماشین خوب   یه راسته دوز   یه سردوز  میز کار     تختو کمد واسه بچم    چندتا فرش و مبل  چند تا پارچه گرون و قشنگ   و ارامش       پلیز

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

بدنیست بستگی به شرایط خودت و شوهرت و وضع مالی و اعصابت داره

🎉👑تیکر تولد یکسالگی پسرمه👑🎊            نباید غیر از خودمون از کسی انتظار داشته باشیم که دلش برامون بسوزه یا تو مشکلاتمون دستمونو بگیره فقط خودمونیم که میتونیم خودمون و زندگیمونو نجات بدیم ...                                                            پس با توکل به خدا زندگیتو با دستای توانمند خودت بساز 

اگه بچت خیلی اروم.باشه و کمکی هم داشته باشی نباید این کار رو بکنی چون بدنت به استراحت و تغذیه نیاز داره. و اینکه بچه ای که داری باید تا دو سال شیر بخوره در حقش ظلم میشه

😍😍😍😍😍
1841

بنظرم اصلا خوب نیست از  همه لحاظ. بعدم حوصله داریفعلا یه استراحت به بدنت بده .بدنت کلی ضعیف شده . اون بچه نیاز به مراقبت داره.

یعنی میشه ایندفعه به هدفم برسم وزنم ۷۳   وزن ایده الم ۵۰ ایندفع تلاش میکنم به وزن رویایییم برسم  
1794
1839