2737
2734
عنوان

توروخدا دعا کنید برامون

200 بازدید | 19 پست

سلام.بچه ها این دوروز کلی بلا سرموت اومد

پریشب خیر سرم بعد 5 سال رفتم یه سوتین ست با یکی تکی خریدم

نگو فروشنده مریض بود و من بدبختواگرفتم فرداش رفتم دکتر گفت آنفولانزا شدید گرفتی

منم دوتا بچه شیر به شیر دارم که یکیشون شیر میخوره دکتر گفت دارو نمیتونم زیاد بدم بخاطربچه ات گفتم نه بده چندروز شیرش نمیدم نمیتونم بزارم به روال خودش بگذره اگه وابگیرن پدرم در میاد

ظهر خواب بودیم خواهرم از مالزی هی با ایمو زنگ زد گفت مامان تو حمام افتاده برو زود اونجا خلاصه اش که شووهرم رفت دنبالشو آوردش مامانن بشدت لجباز بزور شوهرم رفت دندانپزشکی سه تا دنداناش شل شده وبا چسب و میله چسبوندش گفت اگه سیاه شد بیا عصب کشی که بنده خدا هنوز دو روز گذشته سیاه شده

لبش از داخل تا بیرون بخیه خورد

بینیش شکسته و....کلی ضربه دیده دلم براش کباب

منم با اینکه کلی اسپند دود کردم و سه تا کاسه پیازوسرکه گذاشتم پسرمم آنفولانزا گرفت

دخترمم مجبوری فرستادم خونه خالم که اون کوچیکه نگیره

توروخدا دعاکنید بی تابی زیاد نکنه وخاله ام بتونه نگهش داره

توروخدا دعاکنید زود خوب شیم

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
همه را تو پست اول گفتم که نگید قطره چکونی توروخدا صلوات بفرستید

یا سریع الرضا یامن اسمه دوا و ذکره شفا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم غصه نخور  همه این سختیها تا هفته دیگ تموم میشه

مرسی دلم برا مامانم میسوزه چقدر اشک ریخت وضعیت مالشم خوب نیست که بتونه زیاد خرج کنه

مرسی دلم برا مامانم میسوزه چقدر اشک ریخت وضعیت مالشم خوب نیست که بتونه زیاد خرج کنه

میدونم گلم

شرایطتت بده

ولی صبور باش و هی باخودت تکرار کن 

این نیز میگذرد💐💐

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1
2738
میدونم گلم شرایطتت بده ولی صبور باش و هی باخودت تکرار کن  این نیز میگذرد💐💐

مرسی عزیزم که دلداری بده

باشه عزیزم من صدتا صلوات برات میفرستم  توئم دعام کن مامانم بیماری اعصاب داره اگه داروهای جدید ...

چشم عزیزم من الان پ.ریودم پاک شدم براش زیارت عاشورا میخونم

باشه عزیزم من صدتا صلوات برات میفرستم  توئم دعام کن مامانم بیماری اعصاب داره اگه داروهای جدید ...

ایشالله ک مامانت زود خوب بشه عزیزم ازته دلم براش صلوات میفرستمو دعاش میکنم شمام منو دعا کنید باردارم افسردگی شدید گرفتم 😢😢😢

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
چشم عزیزم من الان پ.ریودم پاک شدم براش زیارت عاشورا میخونم

عزیزم از ته دلم دعات میکنم برات صلوات میفرستم ایشالله ک مشکلت حل بشه شمام منو دعا کنید باردارم افسردگی شدید گرفتم‌خیلی حالم بده

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
2706