2703
2553
عنوان

بچه ها بیاین بین این چهار تا نظر بدین کدومو انتخاب کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 38 پست
اگه خیلی مذهبی هستید و تربیت کاملا مذهبی رو ان شالله قصد داری پیاده کنی امیر عباس خیلی قشنگه .

عزیزم برای تربیت مذهبی فرزند کتاب کانال و یا هر منبعی سراع دارید؟؟و همینطور درمورد همسرداری اسلامی

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امیر علی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2720
عزیزم برای تربیت مذهبی فرزند کتاب کانال و یا هر منبعی سراع دارید؟؟و همینطور درمورد همسرداری اسلامی

نه عزیز سراغ ندارم .سرچ‌کن حتما هست

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

خب دوستان الان نظرسنجی میذارم

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

امیرعباس خیلی قشنگه🙃

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

امیرعباس

اسم‌پسر خودم

خیلی خیلی هم دوست دارم‌اسمشو 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2714