1345
1341

امیر عباس و خیلی دوسش دارم😋

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

امیرحسام

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

سهیل

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
1307

امیر عباس

اصفهانیا خسیسن .رشتیا بی غیرتن .شیرازیا تنبلن یاد گرفتین فقط برچسب بزنین به همدیگه خببببببببب حالا بگو ببینم خود تو چی هستی؟که به خودت اجازه میدی به یه شهر با اون همه آدم یه نسبت بد بدی ؟میتونی اون دنیا جواب تک تک آدمای اون شهری که بهشون صفت های جورواجور میدی رو بدی؟؟اصلا مگه همه شهرا بد نیستن؟خب تویی که اهل شهری هستی که همه صفت های خوب مال توئه جوری رفتار کن بقیه شرمندت بشن بتونی بگی مثل من باشین یکاری کن لااقل حالا که بقیه شهرا رو میکوبونی آبروی شهر خودتو نبری ☺☺
1308

سهیل سپهر هم قشنگه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

اگه خیلی مذهبی هستید و تربیت کاملا مذهبی رو ان شالله قصد داری پیاده کنی امیر عباس خیلی قشنگه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1346