1351
1341

اميرعلي

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1348
اگه خیلی مذهبی هستید و تربیت کاملا مذهبی رو ان شالله قصد داری پیاده کنی امیر عباس خیلی قشنگه .

عزیزم برای تربیت مذهبی فرزند کتاب کانال و یا هر منبعی سراع دارید؟؟و همینطور درمورد همسرداری اسلامی

خدا جونم هزاران بار شکرت خیلی دوست دارم❤

امیر علی

تازه که عضو شده بودم انقد ذوق داشتم مفید و خوشگل کامنت بزارم ولی جوابی دریافت نمیکردم همه با هم تبادل نظر میکردن هیچکی منو وارد بحثها نمیکرد خیلی ناراحت شدم گفتم اینا چرا اینجوری ان کاش کامنت نزاشته بودم یه مدت گذشت کنجکاو شدم ببینم اون زنگوله بالا چیه قرمزه و هی عدداش بالا میره چون  قبلافکرمی کردم تعداد پست هامه که گذاشتم .....بالاخره بعد یه ماه فهمیدم اووووووووووه کلی ریپلای داشتم کلی لایک الان یه مدت گذشته حوصله جواب دادن ندارم کسی هم لایک کنه میگم چه کاریه خبببببب 😜😜😜😜😜
عزیزم برای تربیت مذهبی فرزند کتاب کانال و یا هر منبعی سراع دارید؟؟و همینطور درمورد همسرداری اسلامی

نه عزیز سراغ ندارم .سرچ‌کن حتما هست

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1226

امیرعباس

اسم‌پسر خودم

خیلی خیلی هم دوست دارم‌اسمشو 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن