2726

واقعا

از همه چی ایراد میگیریم‌اونوقت‌ خودمون منشا تولید و انبوه آشغال باشیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر بدم میاد از این که زباله میریزن تو محیط زیست،یعنی میخوام برم بزنم زیر گوش طرف،به نظرم خیلی بی فرهنگه خیلی،اونی که از ماشینش میندازه بیرون که میخوام با قفل فرمون برم لهش کنم

خیلی عصبی میشم خییییلی😖

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2728

مامان های عزیز و مامانای آینده اول رو تربیت خودمون کار کنیم بعد رو تربیت بچه هامون ،چقدر برامون مهمه که زباله وارد طبیعت نکنیم ،اگه تا الان مهم نبوده از الان تصمیم بگیریم ،مطمئن باشیم بچه هامون از ما یاد میگیرن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
اینقدر بدم میاد از این که زباله میریزن تو محیط زیست،یعنی میخوام برم بزنم زیر گوش طرف،به نظرم خیلی بی ...

منم همینطور ،تو جاده شمال که طبیغتی وجود نداره همه جا کیسه زبالست

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

من میرم مغازه میخواد پلاستیک بده میگم نمیخواد بازیافت نمیشه حالا حالا ها،من از قصد میگم که شاید تاثیر بذاره رو فروشنده،حداقل موقعی که خودش داره چیزی میخره شاید یاد حرف من بفیفته،منتها گاها بعضی خریدارهای دیگه که تو مغازه ن منو یه جور نگاه میکنن انگار دارم لاس میزنم با فروشنده،یا خیلی جلفم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
منم همینطور ،تو جاده شمال که طبیغتی وجود نداره همه جا کیسه زبالست

آره دقیقا

من بچه شمالم،قم زندگی میکنم،فکر کن وقتی میریم سفر و برمیگردیم تمام مسیر همه ش پلاستیکه،چه تو کندوان چه بیابونای اینور

مامان های عزیز و مامانای آینده اول رو تربیت خودمون کار کنیم بعد رو تربیت بچه هامون ،چقدر برامون مهمه ...

آره والله

من میرم مغازه میخواد پلاستیک بده میگم نمیخواد بازیافت نمیشه حالا حالا ها،من از قصد میگم که شاید تاثی ...

دقیقا منم وسیلمو میذارم تو کیفم و پلاستیک نمیگیرم ،یا اگه خریدم زیاد باشه از یکیشون پلاستیک میگیرم و از اونای دیگه نمیگیرم همه وسیله هامو تو یه پلاستیک میذارم

دقیقا منم وسیلمو میذارم تو کیفم و پلاستیک نمیگیرم ،یا اگه خریدم زیاد باشه از یکیشون پلاستیک میگیرم و ...

آره آفرین،منم همین کار رو میکنم،تازه وقتی هم میام خونه همون پلاستیک رو میذارم تو سطل زباله به عنوان پلاستیک زباله ازش استفاده میکنم

آره آفرین،منم همین کار رو میکنم،تازه وقتی هم میام خونه همون پلاستیک رو میذارم تو سطل زباله به عنوان ...

آره منم فقط یه بسته کیسه زباله خریدم ،اونم اول ازدواجم بود چند ساله که ازدواج کردم همیشه مشما ها رو نگه میدارم واسه کیسه زباله و از همون استفاده میکنم