2726
عنوان

خانمایی که ناباروری داشتن و با معجزه بارور شدن بیان انرژی بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 46632 بازدید | 322 پست
 انشالله ب یاری خدای مهربون ب زودی زود مادربشی

عزیزم تست زدم مثبت شده ماااادر شدم 😍😍😍😍😍

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارررررکه عزیزم😍😍منم دیشب فهمیدم باردارم😍😍😍

مبااارکه عزیزم 💙💙💙💜💜💜💜

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728
برای شماهم مبارکه عزیزم😍😍فکر کنم نی نی هامون همسنن😄😄😄🤗🤗

چه خوووب خدا تمام نی نی های تو دلی رو حفظ کنه الهی 

مبارکه عزیزم انشالله بسلامت نه ماه روبگذرونی

ممنونم از دعای قشنگی که کردی خدا دلتون رو شاد کنه الهی و حاجت روا بشید به حق بانو فاطمه

سمیتاجون اول بارداریتو تبریک میگم انشالله همونطور که دوست داری دو تا پسر سالم و خوشگل و پرانرژی باشه سمیتاجون تو تاپیک مهربانو نشد بپرسم نخواستم انرژی منفی باشم من دیروز فهمیدم رحمم تک شاخه خیلی استرس گرفتم بیا بهم انرژی بده لطفا😭 چون میگن رحم تک شاخ باعث سقطه چون جاش کوچیکه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
سمیتاجون اول بارداریتو تبریک میگم انشالله همونطور که دوست داری دو تا پسر سالم و خوشگل و پرانرژی باشه ...

ممنونم گلم . لطف  داری ان شاءالله با دعای شما دوستای مهربون همونطور میشه منم بهت تبریک میگم دوووست خوووبم برات ارزو میکنم نی نی خوشگلتو صحیح و سالم بغل کنی و برامون عکسشو بفرستی ..دختر جون تو  اصلا فکرشو میکردی مامان بشی ؟؟؟

مطمئنا نه از گفتارت مشخص بود .

خب کی اینکارو کرد یه خدایی که اگه بخواد چیزی رو خلق کنه میگه  باش و همونطو میشه  ذهن ما خیلی کوچیکتر از اونیه که بفهمیم چطور اخه .

.خدا هم خواسته معجزه و قدرت الهی شو بهت نشون بده  بگه هیچ وقت  از درگاه من نا امید نشو من خواستم که تو مامان بشی و میشی ..

من بعد خوندن پیامت رفتم تو نت سرچ کردم .

جای نی نی تنگ میشه و احتمال سقط هست خب ..به این جمله فکر کن .

* گر نگه دار من آنست که من میدانم 

شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد * 

خدا میخواد یه معجزه دیگه بهت نشون بده که اگه من بخوام تو  فقط با خواست و اراده من مامان میشی  من بخوام نی نی کوچولو رو که خودم بوجودش آوردم رو تو یه رحم ات که اونم خودم افریدم میذارم تا رشد کنه از اونور رحم کِش میاد  و به سلامتی نی نی بعد 9 ماه به دنیا میاد و میشه معجزه زندگیت

یه جا خوندم هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند .

تو عزیز خدایی میخواد در حق تو خدایی شو نشونت بده و بگه توهمه حال به یاد من باش.

دختر زمستونی جونم چندتا تاپیک قدیمی باز کردم راجع به این امتحان الهیت 

خیلیا بودن بدون اینکه بدونن زایمان کردن .بدون هیچ مشکلی 

یکیشون گفته نی نی ام فقط یه سمت شکمم بود و فشرده شده بود ولی سالم به دنیا اومد و بزرگ شده .

یک نفر دیگه هم گفت تو اون شرایط حامله شده وفقط و فقط استراحت مطلق کرده و کارهای خونه هم تا میشده انجام نمیداده ..و نی نی اش سالم به دنیا اومده ..یکی دیگه گفت 

تو بیشتر رحم های تک شاخی خدا بخواد رحم جنس خاصیه که کش میاد و با بزرگ شدن نی نی رحم هم کش میاد و حتما تو از اون رحم ها داری ...خداروشکر کن رحم سالم داری هی شکر گذاری کن بابت اینکه به راحتی 9 ماه نی نی تو رحمت رشد میکنه .

میخوام انرژیت نیفته دوست خووبم .

به چیزای مثبت فکر کن به اینکه خدا بخواد رحمت کِش میاد و به سلامتی نی نی رو تو دلت بزرگ میکنی ..

خیالم از بابت انرژی مثبتات راحت باشه دیگه ..همش شکر گذاری کن خدای ارحم الراحمین جوابتو میده گلم ..

ممنونم گلم . لطف  داری ان شاءالله با دعای شما دوستای مهربون همونطور میشه منم بهت تبریک میگم دوو ...

مرسی عزیزم تو همیشه بهم آرامش میدی خداروشکر بابت دوست خوبی مثل تو واقعا حرفات آرومم کرد انشالله دوقلوهات سالم باشن و سلامت ظهر خیلی بهم ریختم انرژیم تخلیه شده بود دوباره پر شدم از انرژی مثبت دوستت دارم😘😘😘

پسرم همه دنیام 😘💋💕
مرسی عزیزم تو همیشه بهم آرامش میدی خداروشکر بابت دوست خوبی مثل تو واقعا حرفات آرومم کرد انشالله دوقل ...

عزییییزم هر موقع خواستی باهم حرف میزنیم گلم .

واسه سلامتی نی نی قرآن که میخونی حتما معنی هاشم بخون .

خداروشکر که قراره رحم سالم تو کِش بیاد .و نی نی ات بدون هیچ  مشکلی تو وجود نازنینت رشد میکنه ..خدا رو به بزرگیش قسم بخواد مثل آب خوردنه خدای مهربونمون از پدر و مادرمون به ما مهربونتره پس ببین چقد مارو میخواد ما بنده های شیطونشیم که گاهی دلسردش میکنیم ولی اون خیلی مهربونتر و عاااشق تر از ماست 

مرسی عزیزم تو همیشه بهم آرامش میدی خداروشکر بابت دوست خوبی مثل تو واقعا حرفات آرومم کرد انشالله دوقل ...

نامه به خدا رو فراموش نکن ادامه بده نامه نوشتن رو  براش از حرفا و خواسته های دلت بنویس بنویس میخوای صدای قلب نی نی رو بشنوی و تکون هاشو حس کنی  و اونو به دنیا بیاری .

سلام به دوستان عزيزم ، من اتفاقي با اين تاپيك آشنا شدم .

من هم الان با معجزه باردار هستم . سال ١٣٩٠ در سن ٣٠ سالگي ازدواج كردم و همسرم هم ٣٦ سال داشت خدا رو هزار مرتبه شكر هم هر دومون درآمد نسبتا خوبي داشتيم و هم خونه و ماشين و هم تحصيلات و چون دير ازدواج كرده بوديم از همون اول اقدام براي بارداري كرديم ولي هر چي تلاش ميكرديم نميشد ، بعد از ٦ ماه هم من و هم همسرم براي دادن آزمايش و چكاپ به دكتر رفتيم و خدا رو شكر هيچ مشكلي نداشتيم ولي خوب باز هم هر چي تلاش ميكرديم نميشد و يك دكتر ديگه تشخيص داد كه همسرم واريكوسل داره و عمل كرد و بعد از اون ديگه همسرم هم مشكل خاصي نداشت و يه جورايي جز ناباروريهاي بدون علت بوديم و بالاخره كارمون به مركز رويان و آي وي اف كشيده شد و خدا رو شكر در دومين انتقال من مادر شدم و الان يك دختر ناز ١٠ ماهه دارم ولي معجزه بارداري من مربوط ميشه به ني ني كه الان توي دلم دارم .

2706