2703
2553
عنوان

خانمایی که ناباروری داشتن و با معجزه بارور شدن بیان انرژی بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 46136 بازدید | 322 پست
 مگ باردارنیستی خودت؟؟

نه هنوز اون تیکر و امضام واسه قانون جذبه جونم دعا کن مامان دوقلو ها بشم 😀😁

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما منم خاستم بگم‌توکلتون به خدا باشه توی بهترین موقعیت خودش بهترینا رو نصیبتون میکنه انشااله.

منم چهارسال ونیم ناباروری داشتم یه تخمدان داشتم فقط ک اونم پلی کیستیک بود شدید پریودم به زور میشدم

دارو ک مصرف میکردم برای بارداری کارمو رسوند به بیمارستان چون تخمدانم نمیتونست تحمل کنه دکتر گفت فعلا یکی دوماهی دارو نمیدم بهتر بشی ولی احتمالا باید آی وی اف انجام بدی ولی درکمال ناباوری ما همون ماه شب تولدم فهمیدم باردارم 😊

انشااله خدا دامن همه منتظرا روسبز کنه بچه های همه روهم براشون حفظ کنه

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa
اره عزیزم  حتمامیخونم

جات خالی دیشب پریشب   سه تا مامان داشتیم  که دوتاشون بدون هیچ درمانی مامان شدن اونم بعد سه سال 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2456
چهارمیشم شمایی ان شاالله

ان شاءالله چون شبی دوتا بوده شماهم به زودی خبرشو میدی و میای همینجا تاپیک میکنی

سلام 

من بعد ده سال با لطف خدا و امامان معصوم و مهربان  صاحب فرزند شدم 

سه بار iui ناموفق 

سه بار ivfدر رویان ناموفق 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2714
سلام خانما منم خاستم بگم‌توکلتون به خدا باشه توی بهترین موقعیت خودش بهترینا رو نصیبتون میکنه انشااله ...

مرسی از همکاریت خدا نی نی رو برات حفظ کنه الهی  و ان شاءالله دامن همگی منتظرا سبز بشه

سلام  من بعد ده سال با لطف خدا و امامان معصوم و مهربان  صاحب فرزند شدم  سه بار iui ...

سلام مامان صبوووور ..از خدا میخوام بعد از ان هر ارزویی داری زودی بهش برسی  خداجونم شکر...

هعععععی 

خیلی سخت گذشت خیلی  ولی شکر 

ایشاله همه منتظر ها به آرزو هاشون برسند به برکت صلوات بر محمد و آل محمد 

ممنون عزیزم 🌸🌸

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
نه هنوز اون تیکر و امضام واسه قانون جذبه جونم دعا کن مامان دوقلو ها بشم 😀😁

انشالله ب یاری خدای مهربون ب زودی زود مادربشی

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
سلام به همه  بچه ها فقط امدم بگم که هیچوقت از رحمت خدا نا انید نشید .. من حدود سه سال بود ...

منم رو هم دعا کن

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2706