2726
عنوان

خانمایی که ناباروری داشتن و با معجزه بارور شدن بیان انرژی بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 46738 بازدید | 322 پست
برو ب دکتر مرده بگو من شدم منتظرم بی بی چکت مثبت شه...کیلی لی لی لی لیییییی

😂😂😂😂

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
من بارداری اولم از همون اول ک رفتم دکترگف تنبلی داری وبهترجلوگیری نداشته باشی چون بعدا ممکن نیس کی ب ...

منم تنبلی دارم این ماه تقویتی نوشته برام الان ۶ ،۷ ماهه که منتظرم یعنی این داروی گیاهی برای تنبلی جواب میده برای منم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هشت ساله منتظر😔

دعا میکنم هر چی زودتر  مامان بشی .بشه هشت سال و چند ماه 😻

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

سلام به همه 

بچه ها فقط امدم بگم که هیچوقت از رحمت خدا نا انید نشید ..

من حدود سه سال بود که اقدام بودم و دلم بچه میخواست خیلی زیاد ...

همسرم مشکل اسپرم داشت و خیلی راحت نبود بره دنبال درمان و خیلی اذییت میشدیم ..

قرار بودش که اخر این ماه بره برای عمل واریکوسل

و منم خیلی نا امید بودم همش فک میکردم که هیچوقت قسمتم نمیشه ..

تا اینکه حدود ده روز پیش یه لکه دیدم .. فک کردم پری زود امده .. و دیگه چیزی نیومد .. دو سه روز پیش خیلی دل و کمرم داشتم و تکرر ادرار .. نوک سینه هام خیلی درد داشت .. از پرییمم یه روز گذشته بود .. اینجا گفتم بچه ها گفتن بی بی بزن کار خدا چرا نداره .. منم با هزار تا نا امیدی یه بی بی زدم و دیدم یه هاله کمرنگ افتاد حالم رو نمیتونم بگم واقعا گریه و خندم قاطی بود ..

به بچه های اینجا نشون دادم عکسش رو و گفتن مامان شدی ولی باورم نمیشد باز صبحش بی بی زدم که از اولی پر رنگ تر بود ..

دیگه طاقت نیوردم و همون موقع رفتم از خلاصه نگم براتون تا عصر شه و جواب از رو بگیریم چه بر من و بچه های سایت گذشت .. جواب مثبت بود 😍😍😍😍

وای نگم براتون تو اسانسور ازمایشگاه نشسته بودم به گریه کردن ... خودم رو جمع و جور کردم و رفتم تو ماشین پیش شو شو ..

امروزم رفتم یه کفش خوجل موجل خریدم یه ماکت مرغ که جوجش تازه به دنیا امده 😃😃 و یه ناخن گیر و پستونک بچه گونه با جواب ازمایش و .... گذاشتم تو جعبه و میخوام امشب یا فردا شوهری رو سوپرایز کنم .

برام دعا کنید بارداری و زایمان خوبی داشته باشم ..😍😍

انشالله قسمت همتون 😍🌹

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
سلام به همه  بچه ها فقط امدم بگم که هیچوقت از رحمت خدا نا انید نشید .. من حدود سه سال بود ...

ممنونم زززررری جون ..تو کلا مارو به هیجان اوردی چه تو جواب ازمایشت چه تو نوشتن خاطره بارداریت 😀😀😍😍😘😘😙😙 همش دنبال خودت کشوندی   مبااارکت باشه مامانی . بهترین دوران بارداری و حاملگی و راحت ترین زایمان رو برات ارزو میکنم ..نی نی تودلیتم سالم و خوشگل و مامانی بشه

ممنونم زززررری جون ..تو کلا مارو به هیجان اوردی چه تو جواب ازمایشت چه تو نوشتن خاطره بارداریت 😀😀😍 ...

ای جونم ممنونم ازت عزیز دلم ❤❤❤❤❤❤❤

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤

سلام بچه ها منم میخوام خاطره بارداریمو بگم منم ۳ سال بود اقدام بودم از پارسال با شوهرم رفتیم دکتر شوهرم مورفولوژی صفر سرعت زیر ۳۰ و تعدادش ۱۸ میلیون بود خودمم که نگم براتون عکس رنگی گرفتم عفونت اومد سراغم تا همین ماه قبل و معلوم شد یه لوله رحمی دارم تیروئید کم کار و تنبلی تخمدان کیست هم داشتم قبلا خلاصه اینکه دکترم گفت اول شوهرت باید درمان بشه بعد خودت باید بیای لاپارا حقیقتش از پس هزینه هاش برنمیومدم سپردم ب خدای مهربونم که معجزشو در حقم تموم کرد تو تاپیک مهربانو عضو شدم جذب بارداری واقعا عالی بود هم از اون هم از سمیتا هم بچه های تاپیک متشکرم و برای تک تکشون آرزوی مذدرشدن و عاقبت بخیری دارم تا اینکه همش خواب میدیدم بچه دار شدم ترشحاتم زیاد شده بود فکر کردم عفونته رفتم یه دکتر دیگه جواب آزمایشامم نشون دادم آب پاکیو ریخت رو دستمو گفت نازایی داری و....

نگو اونموقع تخمکم لقاح یافته بود تا اینکه امروز یه روز از موعدم گذشت ساعت ۳ شب پریدم از خواب بارون شدید میومد خدارو صدا زدم گفتم اول منتظرا و بچه های تاپیک مهربانو بعد من صبحونه خوردیم رفتم بی بی گرفتم زدم هاله کمرنگ افتاد بچه ها گفتن مثبته برو آز بده بتام هم مثبت شد خدایا شکرت هنوزم باورم نمیشه خدایا خوبیو در حقم تموم کردی.من بچمو دعوت کردم و اون دعوتمو پذیرفت امیدوارم مادر خوبی باشم.  راستی من این ماه کلا ۳ بار اقدام داشتم روز ۱۱ و ۱۴ و ۱۸ بعدش سرما خوردم شدید شونرمم سرما خورد.

پسرم همه دنیام 😘💋💕
چ جای خوبی😍😍

ولی اسم کاربریت اصلا خوب نیست😆😆😆 اینجا رو خیلی دوست دارم کلی انرژی مثبت بهم میده 

همون مادری میشه دیگه که مادر شدن لیاقت میخواد تا به قول شما آدم  به جامعه تحویل بدیم😊 ان ...

مگ باردارنیستی خودت؟؟

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
میدونم 😔بیکاربشم همشو میخونم مرسی ک گفتی اونجا

شما قبلا تاپیک مهربانو هم اومدی؟!

آشنایی حتما بخووون

2706