2726
عنوان

بهترین جراح بینی اصفهان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 238053 بازدید | 641 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما تصمیم نهاییت رو گرفتی ؟ پیش کدوم دکتر میری؟ من بین اخوت و خسروی و خرمی موندم

من پورصیرفی میرم ب احتمال زیاد ولی اخوت و خرمی رو شنیدم خوبن .. خسروی رو نمیدونم تنفستون بعد چجوری بشههه برین مطباشون ببینین

من پورصیرفی میرم ب احتمال زیاد ولی اخوت و خرمی رو شنیدم خوبن .. خسروی رو نمیدونم تنفستون بعد چجوری ب ...

عزیزم پیش پورصیرفی عمل کردی حتما حتما حتما اون چیزی که انتظار داری رو بهش بگو 

چون فقط مشکلات بینی رو برطرف میکنه 

و طبیعی عمل میکنه 

اگه بهش بگی یه قوس ملایم میخوام صاف در میاره 

باید خیلی تاکید کنی 

اگه بینیت پهن هستش بگو حتما کناره های بینی رو باز کنه 

چون باز نمیکنه اصلا از داخل جمع میکنه که خوب جمع نمیشه 

در کل تو دکتر های اصفهان بهتر از بقیه اس 

اگه می تونی شهر دیگه بری من توصیه میکنم پیش پور صیرفی نرو

اره شنیدم فیروزه ای خوب نیست .. ولی واقعا کی خوبه ؟ سهرابی و مجلسی هم شنیدم ولی میرم میبینم شک میکنم

سهرابی حوب نیس گند زد تو بینی داداشم

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،

من دو روز پیش یعنی شنبه رفتم مطب دکتر اخوت ویزیت شدم خیلی خوش اخلاق و مهربون بودن ولی وقتی معاینه ام کردن و عکسام رو دیدن گفتن انحرافت کامل برطرف نمیشه و گفت دو سه تا دیگه دکتر هم برو و مشاوره بگیر 

موندم چیکار کنم منم وقت عمل گرفتم برای دو ماهه دیگه که وقت عملاش آزاد بود ولی اینکه گفت انحراف و کجی بینیت درست نمیشه تو دلم رو خالی کرد

عزیزم پیش پورصیرفی عمل کردی حتما حتما حتما اون چیزی که انتظار داری رو بهش بگو  چون فقط مشکلات ...

ممنون عزیزم منم سربینیم یکم گوشتیه وبهم گفت برات پره هاتو بازنمیکنم ...شما تهران کسی رو میشناسی ؟ 

ممنون عزیزم منم سربینیم یکم گوشتیه وبهم گفت برات پره هاتو بازنمیکنم ...شما تهران کسی رو میشناسی ؟&nb ...

اگه باز نکنه که سرش تغییری نمیکنه 

کلا دکترای اصفهان آدم رو نا امید میکنن

2706