2733
2734
عنوان

تولد همسرمه اما،،،،،

454 بازدید | 15 پست

امشب تولد همسرمه برنامه داشتيم با همسرم ودخترام عصر  بريم يه كاپشن براي همسرم ديده بوديم بخريم از اونطرف شام بريم رستوران اما از صبح مادرشوهرم خون دماغ شده تا ساعت ٢بيمارستان بودن با همسرم تا بنده خدا اومد خونه ناهار بخوره خواهرشوهر پانسمان بيني مادر رو دراورده بازم شروع كرده خونريزي الان ناهار نخورده دوباره مادرش رو برد بيمارستان حالا بايد برنامه شب رو كنسل كنم يا نه ؟بلند بشم شام بپزم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ب نظرم باشه واس فردا شب.ب همسرم کامل توضیح بده ک فک نکنه بخاطر این ک مامانشو برده بیمارستان تو ناراحت شدی برنامه رو کنسل کردی.بگو فرداشب بریم ک خسته هم نباشی نگران مامانتم نیسی دیگ

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅

بنظرم بزار یروز دیگه چون از صبح هم خسته شده هم اعصابش خورده, الانم بلندشو تا دیرنشده غذای مورد علاقشو بپز با ژله و سالاد اگه میتونی ی کیک بپز یا ی کیلو بخر بهش بگو کادوی اصلیش مونده بگو گفتم امشب خسته ای نریم بیرون, اخرشب هم میتونی یجور دیگه سوپرایزش کنی

2706