2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره. ولی هوشیاری کامل نداره. اولش 2 بود الان چشماش رو حرکت می ده ولی همچنان دراز کشیده هست و با یه وسیله از راه معده بهش غذای میکس میدن

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2738

مامان بزرگ همسرم سکته ی مغزی کرد و ضریب هوشیش سه بود دکترا گفتن مرگ مغزی شده! بچه هاش میخواستن دستگاه ها رو ازش جدا کنن که بیشتر از این زجر نکشه! ولی یهو ضریب هوشیش رفت بالا و الانم مرخص شده و خونه ی خودشه!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
مامان بزرگ همسرم سکته ی مغزی کرد و ضریب هوشیش سه بود دکترا گفتن مرگ مغزی شده! بچه هاش میخواستن دستگا ...

وقتی خدا بخاد زنده بمونه میشه . یکیو میبینی روی سنگ غسالخونه زنده میشه

به آیینه نگاه میکنم ، لبخند میزنم ، لبخند نمیزند
2706