2726

سلام من جوش شیرین انحام دادم یه لایه نازک کف میکنه با حباب اونم صبح زود ناشتا 

نمک هم انحام دادم که همیشه کدر وتار میشه وابری ابرشم بزرگ که دیده میشه 

حالا میخوان بدونم جوش صیرین کف کنه پسره یا دختر خیلیها اومدن میگن کف کنه پسره نکنه دختر وبرعکس کیا انجام دادن وراست بود واسشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جوش شیرین کف کنه دختره عزیزم

برای من که درست بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بذار کنار این کارارو یعنی چی آخه چند هفته صبر کن میفهمی

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    

والله سونو بهم چند بار با شک گفته دختره 

منم بخاطر سیسمونی دودل آخه دوستم تا ماه ۸ گفتن دختره ولی پسر شد

تست جوش شیرین کف کرد و جوشید ک نشون ی پسره 

کلم قرمز هم قرمز شد و باز نشون ی پسره 

حالا سوزن و ادرار گزاشتن فردا ببینم چی ،یه 

اعصاب و روانم بهم ریخته

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

خب تو گوگل سرچ کن تا دقیقش رو بفهمی من به شخصه اعتمادی به این چیزها ندارم ولی فک میکنم با جزییاتش تو گوگل باشه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بچه ها صدبار گفتم بازم میگم

ادرار دختر اسیدیه

جوش شیرین بازیمخالف همن پس واکنش میدن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706