2726
عنوان

پارچه کادویی

206 بازدید | 16 پست

بنظرتون این پارچه باکدوم ترکیب بشه خوبه ؟؟؟چی بدوزم که شیک باشه

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
با سفید یه سارافون تو خونه ای 😚

من نظرم بود ی چیز مجلسی بدوزم مدل نداری دوستم

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با پارچه صورتیه ینی؟ به نظرم مجلسی نیست آخه مدل چی میخوای گلم سارافون؟

خواهرشوهر ام دادن بازار پرسیدم گفتن بیشتربرای کت مجلسی میبرن متری 80برای تو خونه زیاده حیف میشه

خب سارافن بدوز با سفيدش 

با صورتي كت واسه روش بدوز 

ميشه كت سارافون 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خب سارافن بدوز با سفيدش  با صورتي كت واسه روش بدوز  ميشه كت سارافون

دوستی جونم اگه مدل داری بذار

دوستی جونم اگه مدل داری بذار

مدل ندارم متاسفانه 

كت و سازافون سرچ كن مياد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

این طرحم قشنگ میشه سارافن زیرشو مشکی بدی و کت روییشو پارچه صورتیتو بدوزی

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
متری 80 که الان جز ارزونتریناست  کدوم شهری؟

سبزوار زیاده خواهر مسئله اینه اصلا خوشم نیومده از بارچه بخاطر اینکه ناراحت نشن میخوام بدوزم

2706