2410
2553
عنوان

برات متاسفم

480 بازدید | 33 پست

واقعا خاک توسر عقده ایت کنن هرکی تاپیک قبلیمو ترکوند تواگه ناراحتی برو ازتاپیک بیرون واقعا برا بعضیا متاسفم .این طور حرف زدن درشخصیت من نیس ولی باید بگم بعضی هاکه عقده ای ان لیاقت همچین برخوردی رودارن.......به شماجیگرا برنخوره هاااا منظورم باهمون عقده ایه فقط

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدیدا عقده ای بازی در میارن راجب چی بود حالا

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2720

ای بابا مردم بیکارن نسوشب خوب واسه چی تاپیک تو خراب کردن مگه مرض دارن

هزاربار خوردم زمین هزاربار پاشدم بازم بخورم زمین بازم پا میشم چون من خدارو دارم بجنگ برای زندگیت😊
2714
ریلکس نفس عمیق بکش مهم نیست ک دختر خوشگل اعصابت مهم تر از به فضا مجازیه مگه موضوعش چی بوده حا ...

هیچی فقط گفتم برا بار اوله جلو گیری نکردم به نظرتون حامله نمیشم قرصم خوردم

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !

یه تاپیکم بود ک حدس میزد اخلاق مارو جنبه فان داشت الکی ترکید!

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2706