1147
44
عنوان

برات متاسفم

434 بازدید | 33 پست

واقعا خاک توسر عقده ایت کنن هرکی تاپیک قبلیمو ترکوند تواگه ناراحتی برو ازتاپیک بیرون واقعا برا بعضیا متاسفم .این طور حرف زدن درشخصیت من نیس ولی باید بگم بعضی هاکه عقده ای ان لیاقت همچین برخوردی رودارن.......به شماجیگرا برنخوره هاااا منظورم باهمون عقده ایه فقط

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !

ریلکس

نفس عمیق بکش

مهم نیست ک

دختر خوشگل اعصابت مهم تر از به فضا مجازیه

مگه موضوعش چی بوده حالا

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

جدیدا عقده ای بازی در میارن راجب چی بود حالا

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا......🙌                          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

ای بابا مردم بیکارن نسوشب خوب واسه چی تاپیک تو خراب کردن مگه مرض دارن

هزاربار خوردم زمین هزاربار پاشدم بازم بخورم زمین بازم پا میشم چون من خدارو دارم بجنگ برای زندگیت😊
1189

من اصلا تو باغ نیستم😂چی شده من جزو اون جیگرام  

"Google Earth" به شما این قابلیت رو میده که هر جای دنیارو که خواستی ببینی ، ولی شما چیکار میکنی؟  شما میری خونه خودت رو میبینی  
ریلکس نفس عمیق بکش مهم نیست ک دختر خوشگل اعصابت مهم تر از به فضا مجازیه مگه موضوعش چی بوده حا ...

هیچی فقط گفتم برا بار اوله جلو گیری نکردم به نظرتون حامله نمیشم قرصم خوردم

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !

یه تاپیکم بود ک حدس میزد اخلاق مارو جنبه فان داشت الکی ترکید!

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
1179
1182