2726

همیشه میگفتم چی میشه منم یه روز تو نی نی سایت عضو بشم یه وقت سوالی کاری داشتم یه عده هستن بهم کمک کنن هرموقع خودم ببینم کسی درباره بچه سوال کرده عذاب وجدان میگیرم جواب ندم اما خودم یه سوال برام پیش اومد کسی نیومد تو تاپیکم مثل اینکه نی نی سایت به درد شام چی پختین و کتک کاری منو مادرشوهرمو تولد چی بپوشمو کادوی یلدا چی گرفتینو شوهر دارم ولی دلم پیش یکی دیگه هستو اینجور چیزا میخوره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سوالت چیه عزیزم؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2728

اگه تاپیک آخرت منظورته که من اصلا اطلاعی ندارم تجربه ای ندارم . این مدل سوالا برا جواب دادن تجربه میخواد که هر کسی نداره برا بچه همه ی نی نی سایتیا که این اتفاق نیفتاده عزیزم همه که نمیدونن میدونم نگرانی ولی واقعا خیلیا تجربه ندارن گلم 

مطمعن باش اگر من شخصا تجربه داشتم حتما واست توضیح میدادم . امیدوارم پسر گلت زودی خوب بشه❤

همیشه دارو بعد غذاست.. به ربع بعدش بده .. چیز  خاصی نیست که چرک خشکنه.. مث سرماخورگی اگه خودت ...

به خاطر چشمش خیلی نگرانم گریه کردم از ناراحتی تا به حال خیلی پیش اومده پشه نیشش بزنه اما ایندفعه اول گوشه چشمش بود کم کم پخش شد دور چشمش با اینکه بردم دکتر اما دلنگرانم آخه بردم درمانگاه پزشک عمومی بود میمیرم تا صبح بشه ببینم چی میشه

2706