2733
2734
عنوان

عشقم شرايط ازدواج نداره چيكار كنم

1139 بازدید | 25 پست

سلام دوس جونيا خوبيد؟براي من مشكلي پيش اومده نميدونم چيكار كنم ميشه كمكم كنيد؟من سه ساله با كسيم هردومون21سالمونه عيد اومدن خواستگاري اما خانوادم شرط گذاشتن خونه داشته باشه حالا هرجاي تهران با درسشو بخونه اما ديپلمشو به خاطر يه درس نتونست بگيره سربازيش تموم شده شهريور امتحان داد قبول نشد دي ماهم داد باز نشد منم گفتم تموم بهت تعهدي ندارم چرا لااقل يه زنگ نميزنيد گفت خرداد ميخونم باز قبول ميشم به خدا خوندم نشد با خانوادمم حرف ميزنم زنگ بزنن خودمم ميام حرف ميزنم ولي چي بگن آخه شرايطو درست نكردم كه اما ميگم ز بزنن.منم گفتم تا حركتي ازت خانوادت نبينم متعهد نيستم بهت نميدونم چيكار كنم همو دوس داريم به نظرتون منتظرش بشم تا درست كنه يا نه؟آخه پسر بيست ساله چجوري خونه بخره خانوادشم اندازه ي خودشون دارن تازه داره كار ميكنه تو كارگاه حقوقش فعلا1500اما بيشتر ميشه اولاشه الان به نظرتون چيكار كنم؟صبر كنم يا نه اگ صبر نكنم بعدا پشيمون شم چي لااقل درسشو قبول شه يكي از شرطارو درست كنه نميخوام اصرار زياد كنم خانوادمم قبول كنن بعد به مشكل بخوريم تو زندگيمون ميموام حداقلارو داشته باشه لااقل.كسي شرايط منو داشته يا دوروبرياش بودن ميشه راهنمايي كنه نميدونم چيكار كنم ميترسم دوستيمونم زياد شه خراب كنه يه نفر همه چيو نميدونم كه چيكار كنم لطفا كمك كنيد😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم با ۵ تومن اومد خواستگاریم...هیچیم نداشت...ولی او عقد معجزه شد خونه خریدیم وام ازدواج شد ده تومن اصن خیلی خدا کمکمون کرد

من آن صیدم که صدها بار از دام بلا جستم         تو بایک تار مو تا خانه صیادم اوردی
2731

نه عشقته نه دوسش داری اگه بود یک لحظه حتی به فکرت خطور نمیکرد که ازش جدا بشی اون اقا فقط یه کیس ازدواجه برات پس لطفا باهاش صادق باش

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

حماقت نکن دوستم.اینو ما متاهلایی که سخت درگیر مشکلات اقتصادی هستیم میگیم.اینده رو فدای یه عشق بچگانه نکن.حالا حالا وقت داری.این قدر ادم بیاد تو زندگیت و بره.صبور باس.درست انتخاب کن

صبر کن براش فرصت بده بهش هنوز وقت زیاد دارید اگر دوستش داری دوسال فرصت بده . و روابطتت هم کمتر کن تا انجام بده بگو تو این تایم درست باید تموم بشه کارت و درست کنی اگر دیدی اهمیت نداد تمامش کن چون ارزشی براش نداشتی

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

ليدي جونم عشقه اما نميدونم اگ زنگ نزدن چي يعني نميخواد يا واقعا الان درست نيس وقتي درست نكردن جيزيو زنگ بزنن؟از طرف خانوادم مامانم تو فشارم همش ميگ فلاني خواستگار اومده براش انقد پيگيرن هي زنگ ميزنن فلاني تو رو خواستگاري كرد نميدونم چيكار كنيم حال هردومون بده😭

2738
صبر کن براش فرصت بده بهش هنوز وقت زیاد دارید اگر دوستش داری دوسال فرصت بده . و روابطتت هم کمتر کن تا ...

ناربن جون سه سال كمه؟چقدر فرصت بدم منطقيه به خدا نميدونم شمام جاي خواهرم با كسي نميتونم حرفي بزنم دراين باره همه ميگن ول كن اما شما مثه اينكه حرف منو متوجه شدي و خيلي خوشحالم كردي روابطمو چجوري كم كنم يعني اصلا باهم حرف نزنبم؟

ليدي جونم عشقه اما نميدونم اگ زنگ نزدن چي يعني نميخواد يا واقعا الان درست نيس وقتي درست نكردن جيزيو ...

تكليفتو با اقا پسر مشخص كن ببين اگه عشقش واقعيه اگه عشقت واقعيه بجنگين و به حر حال بسازين زندگيتونو 

اما اگه يه درصد هم غير اين بود فرصتت رو از دست نده 

زرزر جانم يعني الان شرايطم درست نكرده صبر نكنبم و عروسي كنيم؟

ما قرار بود حتی ۳ سال عقد بمونیم...ولی شد یه سال و نیم...سربازیم نرفته بود الانم که عروسی کردیم درسش تازه تموم شده میخواد بره سربازی انقد اذیتم!!

من آن صیدم که صدها بار از دام بلا جستم         تو بایک تار مو تا خانه صیادم اوردی

از همتون ممنونم جيگرا نميدونم اينجا ميتونم پياماتونو ريپلاي كنم يا نه براي همين كلي ازتون تشكر ميكنم آخه تو يه سايتي بودم قبلا تا ريپلاي ميكردم ميگفتن پاك كن

2706