2703
2553
عنوان

هر کی میتونه بیاد و منو از مرگ امید نجات بده....

| مشاهده متن کامل بحث + 21197 بازدید | 57 پست
هر کدومتون از سارسارک خبر دارین میشه بهش بگین بیاد اینجا به من مشاوره بده
از تجربش درمورد خراش رحم میخوام بدونم
آخه شوشو نمیذاره میگه این روش جدیده نمیذاره من دیگه دکتر برم
تپل مپل جون خراش رحم اصلا کار سختى نیست الان اکثر دکترها دارن انجام میدن چون دیدن در ضخیم شدن بافت اندومتر و لانه گزینى تاثیر مثبت داره . صبایى جون یه مقاله راجب خراش رحم گذاشت تو تاپیک بانوان موفق و سخت کوش اى وى افى شبنم جون هم زحمت کشید گذاشت صفحه اول تا قابل دسترسى باشه حتما به همسرت نشون بده. من خراش رحم رو انجام دادم ٥ دقیقه بیشتر طول نمیکشه مثل معاینه زنان هست دهانه رحم را باز میکنن و با سرنگ iui سریع چند تا خراش کوچیک میدن . یکى از دوستان هم مریض دکتر اقصى بود و اندومترش به ضخامت لازم براى انتقال نمیرسید خراش رحم انجام داد و نتیجه گرفت متاسفانه اسمش رو یادم رفته شاید شبنم بدونه

تپل مپل جون شما که این همه زحمت کشیدى و هزینه کردى باور کن خراش رحم درمقابل کارهایى که ما کردیم مثل یه بازیه دردش یک دهم عکس رنگى هم نمیشه ،الان هم که جنین فریز دارى پس این کار هم انجام بده به امید خدا جواب میگیرى . زمان رو از دست نده دوست خوبم زودتر اقدام کن
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست قدیمی
امروز داشتم اسم دوستای قدیمیمو که از سال 89 با هم اومدیم عضو شدیمو مرور می‌کردم همشون خدارو شکر مامان شدن و رفتن من تنها موندم......
تو تو چه مرحله‌ای هستی؟
میشه از شبنم اسم اونو واسم بپرسی و بهم بگی؟ شاید بتونیم واسه هم دوستای خوبی باشیم....
2456
سلام تپل مپل جان
می بخشید من دو روزه اخیر خیلی سرم شلوغ بود و فرصت نکردم بیام. در مورد اون دوستمون که عسل بانو گفت آندومترش ضخیم نمی شد من النازجون رو فقط یادم هست که همیشه براش دعا می کردیم که آندومترش ضخیم بشه. پنج شنبه هفته پیش رفت سونو و دکترش گفت آندومترت خوب شده و شنبه بیا برای انتقال فریزهات. الناز از شنبه تا حالا هنوز پست نزاشته ولی به احتمال خیلی زیاد انتقال داده و داره استراحت میکنه. انشالله که جوابش هم مثبت میشه.

تا جایی که یادمه الناز از شهر اهوازه و دکترش هم یک دکتر اهوازی بود که الان اسمش یادم نیست. اگه اومد تاپیکمون میگم بهت سر بزنه

اونی که مریض دکتر اقصی بوده رو متاسفانه یادم نمیاد کی بوده.

در مورد دکتر پاکروش هم حتما میدونی که به بعضی ها برای انتقال قرص خوراکی ویاگرا میده که به صورت واژینال استفاده بشه و آندومتر رو ضخیم کنه. من تا حالا نشنیدم دکتر دیگه ای هم از این قرص ها برای انتقال بده.
دوست من نازنینا میگه تا قبل از عید مریض جدید قبول نمیکنه اما اگه تنها راه برات دیدن دکتر پاکروشه، یک روزی حضوری برو و اونقدر سماجت کن که یه وقتی بهت بدن. تو از پسش برمیای
مطمین هستم به زودی میای تاپیک میزنی که مامان شدی... مامان یک تپل مپل
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
2714
سلام . من زنی 32 ساله / متاهل / و دارای 2 فرزند سالم هستم . میخواهم به خانواده ای که تنها چارشون اجاره رحم هست کمک کنم . تا هم مشکل خودم برطرف شود . هم طرف مقابلم صاحب فرزند شوند . لطفا اگر کسی رو سراغ داشتید من را معرفی کنید . از همتون ممنونم. tabrizi_bahare@yahoo.com
تپل مپل جون سلام من الناز هستم که شبنم جون بهت معرفی کرد . عزیزم اصلا به خودت نگرانی نده منم مثل شما بودم با استرادیول جواب نمیدادم ضخامتم روز 19 به 6.8 رسید با اون همه استرادیول. این بار دکتر بهم استروژن کونژوگه 1.25 داد روزی 5 تا (هنوزم دارم میخورم بعد از انتقال!!) خدا رو شکر ضخامتم خوب شد و انتقالم انجام شد تا خدا چی بخواد امیدوارم نتیجه خوب باشه تا بقیه هم امیدوار بشن.
فقط استرس نداشته باش من اون دفعه خیلی استرس داشتم و خیلی برنامه ریزی کرده بودم این دفعه سپردم به خود خدا و حتی خیلی اصرار و دعا هم نکردم !!!!!
این بگم از اون بار که ضخامت کم بود تا این دفعه دکتر دو ماه بهم قرص پروژسترون داد. خراش هم برام انجام نداد
در آخر عزیزم برای تو و همه دوستای منتظرم آرزوی صبر و برآورده شدن حاجت رو دارم.
آدرس پیجت رو هم شبنم جون زحمت کشید داد ولی من چون دسترسی به نتم ضعیفه دیر اومدم ببخشید
الناز عزیز مرسی که اومدی
کلی برات دعا میکنم.....ایشالله نتیجه بگیری و جوابت مثبت شه ماهم امیدوارتر شیم
آخه من با روزی دو تا کونژوگه هم زیاد نشد....... همین طوری 4 تا 5 مونده بود
قوربونت برم بالاخره باعث امیدواری من شدی مرسی
دیشب خواب دیدم واسه دلدرد رفتم پیش دکتر. سونوم کرد یهو گفت وای یه نی ی تو دلته پسره تازه داره میخنده کلی خوشال شدم ولی باور نکردم همون تو خواب رفتم پیش یکی دیگه اونم گفت یه نی نی تو دلته خودمم تو صفحه مانیتور دیدمش
اگه بدونین وقتی بیدار شدم چقدر حالم گرفته شد
آخه خوابم خیلی واقعی بود
2706