2410
2553

چقدر سخت عزیزم سعی کن تحت کنترل باردار شی منم دو تا سقط داشتم یکی 7 هفته یکی 7 ماهه هنوز روحیم داغونه برو پیش دکتر حنطوش زاده منم بعد عید میخوام برم یه سری ازمایش بدم بعد اقدام کنم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر سخت عزیزم سعی کن تحت کنترل باردار شی منم دو تا سقط داشتم یکی 7 هفته یکی 7 ماهه هنوز روحیم داغون ...

ممنونم عزیزم حتما پیگیر هستیم!،سقط های شما برا چی بوده؟

انشالله به زودی یه کوچولو سالم میارین 

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2720
هيدرو سفالي مشكلات عقب ماندگي هم دارن ؟  استاتر انشا اله بچه سالم گيرت مياد . ولي اين سقط ها ل ...

بله عزیزم یه پاش هم مشکل داشت بعد اندازه بطن هاش خیلی بزرگ بودوباعث شدبه مغزش آسیب برسه بعضی از هیدروسفال هاخفیف هستن وقابل درمان اما بچه های من شدید بود اگ یه درصدقابل درمان بود هیچوقت سقط نمیکردم

ممنونم عزیزم حتما پیگیر هستیم!،سقط های شما برا چی بوده؟ انشالله به زودی یه کوچولو سالم میارین 

یکی پوچ بود یکی مسمومیت بارداری گرفتم زایمان کردم وزنش خیلی کم بود نموند

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
یکی پوچ بود یکی مسمومیت بارداری گرفتم زایمان کردم وزنش خیلی کم بود نموند

عزیزم خیلی نارحت شدم انشالله بارداری بعدیت ب سلامتی بگذرونی خدا خیلی بزرگه

گلم پسرخاله منم هیدروسفالی بود 3ماهگی عمل کرد براش شنت گذاشتن که آب رو جمع کنه. الان هیچ مشکلی نداره دوم دبیرستانه دوس دخترم داره😁 البته میگه سربازی معاف میشم بخاطر این قضیه و خوشحاله

حالا نمیدونم واسه شما شدید بوده قابل درمان بوده یانه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2714
عزیزم خیلی نارحت شدم انشالله بارداری بعدیت ب سلامتی بگذرونی خدا خیلی بزرگه

ایشالله شما هم همینطور جنسیت جنینات یکی بود؟من دو سال نازایی هم وسطش داشتم با ای وی اف باردار شده بودم

هنوز شنت توی سرشه؟

والا دیگه خونوادش  اصلا دربارش حرف نمیزنن نمیدونم. الان یه زندگی نرمال داره

گلم پسرخاله منم هیدروسفالی بود 3ماهگی عمل کرد براش شنت گذاشتن که آب رو جمع کنه. الان هیچ مشکلی نداره ...

عزیزم جنین های من هیدروسفالی داشتن که به مغزشون آسیب رسیده بوداگ به مغزآسیب نرسه درمان داره !

خداروشکر که پسرخاله شما به مغزش آسیب وارد نشده ♡♡

ایشالله شما هم همینطور جنسیت جنینات یکی بود؟من دو سال نازایی هم وسطش داشتم با ای وی اف باردار شده بو ...

سال پیش پسربود وامسالی دختر بود

عزیزم انشالله به زودی مشکلت حل میشه

عزیزم جنین های من هیدروسفالی داشتن که به مغزشون آسیب رسیده بوداگ به مغزآسیب نرسه درمان داره ! خدارو ...

انشالله سال جدید یه نی نی سالم و خوشگل میاری عزیزم

2706