2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نازلی جان خوبی عزیزم جواب ازمایشت و گرفتی؟ قرار بود بهم خبر بدی عزیزم

سلام عزیزم هنوز آماده نشده هرموقع بیادتو تایپک ام میذارم

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2728

عزیزم پزشکانی که رفتی خوب بودن؟

گمونم با ivfبتونن کنترل کنن این مشکلو

روشای دیگه هم شاید باشه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2738
عزیزم پزشکانی که رفتی خوب بودن؟ گمونم با ivfبتونن کنترل کنن این مشکلو روشای دیگه هم شاید باشه

آره خوب بودن !بله مشاورژنتیک گفتن ivfpgdهست که ۲۵میلیون هزینه اش هست ودرصدموفقیت سی درصد،حالامنتظرم جواب بیاد بعد توفکر بیفتم برام دعاکنین منم بتونم مادر بشم

دوستان تو سونو غربالگری سه ماه اول هیدروسفالی نشون میده؟؟

نه عزیزم توسونو انومالی ۱۸هفته نشون میده توسونو ۱۲هفته گفتن سالمه اما ۱۸هفته ....

امیدوارم برای  هیچکس اتفاق نیفته♡♡♡

شما از این مامانای قوی میشی که بهترین بچه هارو خدانصیبشون میکنه به خاطر صبرت ومهربونیت 😍😍😍

مرسی عزیزم لطف داری 

انشالله خدابچه رونصیب همه بکنه♤♤

آره خوب بودن !بله مشاورژنتیک گفتن ivfpgdهست که ۲۵میلیون هزینه اش هست ودرصدموفقیت سی درصد،حالامنتظرم ...

ان شالله عزیزم😊

الهی که به زودی و بی دردسر بارداری خوبی پشت سر بذاری

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
ان شالله عزیزم😊 الهی که به زودی و بی دردسر بارداری خوبی پشت سر بذاری

ممنونم عزیزم انشالله

2706