1147
44

سلام من ۵تابارداری داشتم که سه تای اول قلب تشکیل نشد وسقط کردم بعداون ازمایش ژنتیک دادیم معلوم شدغلظت خون دارم وباردارشدم وتوبارداری امپول انوکساپارین۴۰۰۰روزی یدونه میزدم وخداروشکرقلب تشکیل شد وهمه چی خوب پیش میرفت تاسونوانومالی ۱۸هفته گفتن جنین هیدروسفالی شدیدداره وختم بارداری دادن ،بعده ۶ماه ومشورت بادکترژنتیک که گفتن ۴یا۵درصدممکنه این عارضه پیش بیاد باردارشدم باهمون داروهای بارداری قبل وبازم این دفعه هم جنین هیدروسفالی داشت ومجبور به سقط شدم 

حالا ازاونایی که مشکلشون مثل منه میخوام راهنمایی کنین که چیکارکنم البته جنین رودادیم ازمایش اماهنوز جوابش نیومده

امیدوارم  این دفعه بارداری سالمی داشته باشی عزیزم😍

هیدورسفالی چیه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچولوی مامان بی صبرانه منتظرتیم😍میشه یه صلوات بفرستی نی نی کوچولوم  صحیح و سالم بیاد بغلم؟ 😍انشالله ب حاجت دلت برسی😘⚘

دلم گرفت

ایشالا خدا یه نی نی سالم و صالح و زیبا بهت بده گلم

منم اول راهم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن همه ی نی نی ها سالم به دنیا بیان💞

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

امیدوارم  این دفعه بارداری سالمی داشته باشی عزیزم😍 هیدورسفالی چیه

اب جم میشه سرش 

خدایا ما چراانقد داغونیم🤕نت داغون ،قیافه پسرا داغون_ماشینامون داغون،قیافه پسرا داغون_آب و هوامون داغون،قیافه پسرا داغون _شیر پرچرب داغون،قیافه پسرا داغون....😐حالااینا به کنار..قیافه پسرارو گفتم ؟؟🤔😆... اونو ک دیگه نگو لامصب داغونه داغونه داغوووون😲😂😂اون پسر جذابایی ام ک فکرمیکنن با دیدنشون دستمونو میبریم مواد توهم زا زدن داداچ .ساقیشونم کارش خوب بود😂😂😂ترک کن داداچ.تومیتونی ..
1158

عزیزم امیدوارم ی نینی سالم و صالح خدا بهت بده 😀😍😍😍😍😍😍😍😍

خدایا ما چراانقد داغونیم🤕نت داغون ،قیافه پسرا داغون_ماشینامون داغون،قیافه پسرا داغون_آب و هوامون داغون،قیافه پسرا داغون _شیر پرچرب داغون،قیافه پسرا داغون....😐حالااینا به کنار..قیافه پسرارو گفتم ؟؟🤔😆... اونو ک دیگه نگو لامصب داغونه داغونه داغوووون😲😂😂اون پسر جذابایی ام ک فکرمیکنن با دیدنشون دستمونو میبریم مواد توهم زا زدن داداچ .ساقیشونم کارش خوب بود😂😂😂ترک کن داداچ.تومیتونی ..
امیدوارم  این دفعه بارداری سالمی داشته باشی عزیزم😍 هیدورسفالی چیه

ممنونم عزیزم 

هیدروسفالی یه عارضه مغزی هست که بخاطراتساع دربطن های مغزاتفاق میفته واب توسرش جمع میشه

اب جم میشه سرش 

😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچولوی مامان بی صبرانه منتظرتیم😍میشه یه صلوات بفرستی نی نی کوچولوم  صحیح و سالم بیاد بغلم؟ 😍انشالله ب حاجت دلت برسی😘⚘
ممنونم عزیزم  هیدروسفالی یه عارضه مغزی هست که بخاطراتساع دربطن های مغزاتفاق میفته واب توسرش جم ...

از خدا میخوام این سری یه بارداری بی دردسر و راحت بده بهت و نی نیت صحیح و سلامت بیاد بغلت عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

عزیز دلم منم یه عمه دارم که 18 سال پیش وقتی بچه اش دنیا اومد فهمیدن هیدروسفاله حدودا 4 یا 5 ماهه بود که عملش کردن و براش شنت گذاشتن الان 18 سالشه اما عمه ام همین یه بچه رو داره دو بار بعد از اون پسرش باردار شد که دومی بارداری اش بچه تو سه ماهگی سقط شد و سومی بارداری قلب جنین تشکیل نشد 

انشالله تحت نظر پزشک یه نی نی سالم میاد بغلت توکل کن به خدا و حتما تحت نظر یه متخصص خوب باردار شو عزیزم 

مافامیلمون بچه داشت هیدوسفالی سرش بزرگ میشدبعددارودادن الان خوبه خداروشکردوسالشه

خداروشکر .

برا بعضیا شنت میزارن تاخالی کنه اب رو

😔😔😔

فدات شم

1114
عزیز دلم منم یه عمه دارم که 18 سال پیش وقتی بچه اش دنیا اومد فهمیدن هیدروسفاله حدودا 4 یا 5 ماهه بود ...

عزیزم یعنی الان که۱۸سالشه اصلا مشکلی نداره؟وباشنت کلا مشکلش برطرف میشه؟

835