2703
2553

منم منتظرم ببینم کی چی میگه😎

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من دیشب درست کردم 

پیاز داغ فراوان با ادویه ای که شامل زردچوبه و فلفل سیاه بود 

لوبیا رو اضافه کردم با هم بپزه 

دوتا قاشق آرد هم در آب سرد حل کردم ریختم آخر سر هم کمی گلپر و آبلیمو اضافه 

یک قل که خورد آماده بود 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 

وای منم لوبیا خیس کردم شام بذارم😄😄😄

هیچ حس آشپزی نداشتم دیدم این بهترین راهه

هوس کوبیده کردم با برنج ایرانی😢😢😢اما اگه به شوهرم بگم بیاره خدایی نکرده سکته میکنه چون دیروز رفتم یه اسفد دود کن و یه پارچ پلاستیکی و ظرف کوچولو واسه جا صبحونش گرفتم شد ۵۵ تومن تا شب چندین بار گفت😢😢😢

خدای مهربون شکرت برای دخترم 

من خودم پیاز داغ درست میکنم و قارچ تفت داده شده توش میریزم با رب سرخ شده لوبیا های پخته رو هم یه دور تفت میدم با مواد

اصلا به آرد توی غذا اعتقاد ندارم چون اگه با شعله کم و طولانی بپزه خودش لعاب میده و اینکه چند تا تیکه گوشت کباب میکنم میذارم کنارش خیلی خوشمزه ست

ولی دیشب یکی بهم گفت تن ماهی!!!!!!!!! بریز توش اونم باید تست کنم

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

من اینجوری درست میکنم شوهرمم خیلی دوست داره. لوبیا رو میریزم تو زود پز تا بپزه بعد یکم پیاز داغ میگیرم و نمک و فلفل و زردچوبه میزنم بهش بعد رب رو میریزم توش و میزارم یکم رب تفت بخوره.و بعد لوبیای پخته شده رو به همراه ابش میریزم توش و میزارم یکم بجوشه تا بوی خامی رب بره و جابیفته. در اخر یکم ابلیمو، اندکی ابغوره یا نارنج، کمی اویشن و و قارچ از قبل سرخ شده اضافه میکنم میزارم چند قل بجوشه و تمام

منم فکر کردم چی درست کنم که همه موادش تو خونه باشه یه کاسه لوبیا داشتم درست نکرده بچه ها دارن غرمیزنن که مثل بازاری ها بلد نیستی درست کنی.شوهرم هم که میدونم بدون کلام میره تخم مرغ و رب میزنه.

2706