1147
1226

منم منتظرم ببینم کی چی میگه😎

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

وقتی پختی یه تیکه گوشتم بنداز توش بعد درش بیار خوشمزش میکنه

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام

من دیشب درست کردم 

پیاز داغ فراوان با ادویه ای که شامل زردچوبه و فلفل سیاه بود 

لوبیا رو اضافه کردم با هم بپزه 

دوتا قاشق آرد هم در آب سرد حل کردم ریختم آخر سر هم کمی گلپر و آبلیمو اضافه 

یک قل که خورد آماده بود 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
8

وای منم لوبیا خیس کردم شام بذارم😄😄😄

هیچ حس آشپزی نداشتم دیدم این بهترین راهه

هوس کوبیده کردم با برنج ایرانی😢😢😢اما اگه به شوهرم بگم بیاره خدایی نکرده سکته میکنه چون دیروز رفتم یه اسفد دود کن و یه پارچ پلاستیکی و ظرف کوچولو واسه جا صبحونش گرفتم شد ۵۵ تومن تا شب چندین بار گفت😢😢😢

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن همه ی نی نی ها سالم به دنیا بیان💞

من خودم پیاز داغ درست میکنم و قارچ تفت داده شده توش میریزم با رب سرخ شده لوبیا های پخته رو هم یه دور تفت میدم با مواد

اصلا به آرد توی غذا اعتقاد ندارم چون اگه با شعله کم و طولانی بپزه خودش لعاب میده و اینکه چند تا تیکه گوشت کباب میکنم میذارم کنارش خیلی خوشمزه ست

ولی دیشب یکی بهم گفت تن ماهی!!!!!!!!! بریز توش اونم باید تست کنم

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

من اینجوری درست میکنم شوهرمم خیلی دوست داره. لوبیا رو میریزم تو زود پز تا بپزه بعد یکم پیاز داغ میگیرم و نمک و فلفل و زردچوبه میزنم بهش بعد رب رو میریزم توش و میزارم یکم رب تفت بخوره.و بعد لوبیای پخته شده رو به همراه ابش میریزم توش و میزارم یکم بجوشه تا بوی خامی رب بره و جابیفته. در اخر یکم ابلیمو، اندکی ابغوره یا نارنج، کمی اویشن و و قارچ از قبل سرخ شده اضافه میکنم میزارم چند قل بجوشه و تمام

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم فکر کردم چی درست کنم که همه موادش تو خونه باشه یه کاسه لوبیا داشتم درست نکرده بچه ها دارن غرمیزنن که مثل بازاری ها بلد نیستی درست کنی.شوهرم هم که میدونم بدون کلام میره تخم مرغ و رب میزنه.

1167
وا مگه چی میشه خب ینی خسیسه اینقد ،

این سه تا قلمی که اسم برد پنجاه و پنج تومن ارزش نداره خداوکیلی پارچ پلاستیکی و یه اسفند دود کن و یه ظرف صبحونه دیگه خونه پرش بیست تومن ارزش داشته باشه

میدونی پول به چه سختی به دست میاد؟ اون خواب صبح میدونی چه لذتی داره؟😂😂

البته این به این معنی نیست که از نیاز های خانمش بزنه و هی به روش بیاره ولی انگ خساست هم نمیشه بهش زد

لوبیا رو خیس کن هرچی بیشتر بهتر.بذار بپزه.نیم پز بود دو سه تا سیب زمینی رو بسته به اندازه ی لوبیا چهار قاچ کن درشت اضافه کن.وقتی سیب زمینی پخت درش بیار.تو ماهیتابه پیاز سرخ کن بهش رب و زردچوبه و نمک بزن یکم تفت بده.سیب زمینی رو بهش اضافه کن با چنگال لهش کن حسابی عین پوره بشه.وقتی لوبیا پخت این پوره رو بهش اضافه کن.قشنگ هم بزن لعاب بندازه.اگه دیدی رب و نمکش کمه باز اضافه کن.فلفل سیاه و گلپرم بریز.در آخر قارچ خورد شده رو اضافه کن و بذار ده دقیقه بجوشه حاضره.سر سفره هم با روغن زیتون و آبلیمو و گلپر سرو کن.نوش جونت

من سوای دستور غذا یه عالمه پیاز داغ عسلی هم روش می ریزم میخورم

من دیشب درست کردم  پیاز داغ فراوان با ادویه ای که شامل زردچوبه و فلفل سیاه بود  لوبیا رو ...

گفته بودم که حس بسیار مثبتی بهت دارم؟ 😍

نوووش جان. منکه درست میکنم از خوردنش سیر نمیشم😋😋😋😋

خدا جونم به خاطر همه چیز هزاران بار شکرت❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج❤❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤❤❤
وا مگه چی میشه خب ینی خسیسه اینقد ،

خسیس نبود جدیدن خیلی بد مدل شده خیلی بدش میاد واسه خونه چیزی بخام بخرم یه عالمه اصرارش کردم واسه مبلامون کاور بگیرم آخه رنگشون سفیده زیر بار نرفت آخرش مامانم داد واسم دوختن جای کادوی پاگشام😢چند بار بهم گفت کاش پولشو میداد بهمون

دلم میگیره به این اخلاقاش فک میکنم و از زندگی سیر میشم پس سعی میکنم فقط به خوبیاش فکر کنم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن همه ی نی نی ها سالم به دنیا بیان💞
1220