2703
2553
عنوان

این چ زندگیه

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 82 پست
مجرد

همون که دغدغه ت اینه

ب6 قول دوستمون کاش دغدغهی الان منم همین بود...

فردا انقد مشکلات به مشکلاتت اضافه میشه که اینا دربرابرش هیچه😀

اما قبول دارم خب اقتضای مشکلات و دغدغه ی حال الانت همیناس ...

موفق باشی

من امیدوارم که به لطف خدا به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آخه دوره خانوادم اجازه نمیدن

خب پس وقت و انرژی ات رو برای چیزی که نمی تونی انجام بدی هدر نده

گوشی رو بزار کنار برو سر درس

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
تفریح و دلخوشی از آسمون نمیباره  بدون برنامه ریزی،زندگی کردن یعنی از دست دادن زمان های مفید&nb ...

آره دیگه واقعا همینه گل گفتی شما دوست عزیز😊

من نمیدونم امتحان دارن اینجا چیکار میکنن 

خب برو بشین درستو بخون

ای بابا چقد شماها ناامیدین عب نداره بشین درستو بخون  عروسیش میری ایشالا والا ما هم درس خوندی ...

من اصن تو زندگیم تفریح ندارم

همش دانشگاه،خونه

خونه،دانشگاه

اگه میزاشتن برم ک من الان اینجوری نبودم،درسمو میخوندنمو میرفتم

من ب رشتم علاقه ندارم ینی اصن هدفی ندارم

2714
من اصن تو زندگیم تفریح ندارم همش دانشگاه،خونه خونه،دانشگاه اگه میزاشتن برم ک من الان اینجوری نبود ...

خسته نباشی 

خب ادامه نده 

درس خوندن بی هدف مفت نمی ارزه 

بجای حروم کردن وقتت حداقل برو یه کار هنری چیزی یاد بگیر که بعدا به درد زندگیت بخوره 

درس بد نیس من خودم لیسانس دارم اما با شرایط شما و این بی هدفیت بعید میدونم😟😞ترم چندی و چی میخونی

دوره امتحانات خیلی بده. خوب بخون که نتیجه بگیری.بعدش انگار دوباره متولد شدی. راحححتتتتتتت میشی فقط ا ...

مشکل اینجاس ک حجم کتاب خیلییییی زیاده

من بخوام ی روخوانی ساده هم بکنم با این وسواسی ک دارم بزور ی فصلشو تموم میکنم

من اصن تو زندگیم تفریح ندارم همش دانشگاه،خونه خونه،دانشگاه اگه میزاشتن برم ک من الان اینجوری نبود ...

علاقه نداری چرا انتخاب کردی؟یک بار بیشتر قرار نیست زندگی کنیم..اونم با رشته ای که علاقه نداریم،شوهری که دوست نداریم و....نباید بگذره علاقه نداری دوبار کنکور بده، به درس علاقه نداری،رها کن برو دنبال کاری که علاقه داری جبر خانواده ها در مقابل اراده بچه ها معمولا کم میشه و کوتاه میان از آرزوها و خواسته هات( البته اگر معقول و درست هستن) دست نکش

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
تفریح و دلخوشی از آسمون نمیباره  بدون برنامه ریزی،زندگی کردن یعنی از دست دادن زمان های مفید&nb ...

هدف ندارم ک بخوام بخاطرش برنامه ریزی کنم

نمیدونم چیشد ک یهو تبدیل شدم ب یه آدم پر استرسو وسواسی

میترسم از اینکه کاریو شروع کنمو ب نتیجه ای ک میخوام نرسم

2706