2703
2553
عنوان

تنگي نفس

51 بازدید | 9 پست

سلام خانما 

حدودا ٥ روزه كه تو ناحيه قفسه سينم درد احساس ميكنم و تنگي نفس دارم ، دكتر رفتم قرص داد ولي هنوز خوب نشدم اخه  دو روز بعد از تنگي نفس ابريزش بيني داشتم ولي سرفه هام كم،   

تو اين دو هفته هم خيلي استرس داشتم 

حالا نميدونم اين تنگي نفس مال استرس يا ويروسيه 

چيكار كنم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص سرماخوردگي داده ، اخه اون روز كه رفتم دكتر ابريزش بيني داشتم و كمي تب   براي استرس چيكار ك ...

خوب دلیل استرستو از بین ببر،من مادرم که فوت کردن تا یک ماه تنگی نفس شدید و درد قفسه سینه داشتم

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2720
خوب دلیل استرستو از بین ببر،من مادرم که فوت کردن تا یک ماه تنگی نفس شدید و درد قفسه سینه داشتم

خدا رحمتشون كنه 

سعي ميكنم خودمو اروم كنم ،و بيخيال اون مشكل باشم ولي نميشه شرايط فراهم نيست ، حالا هم كه استرس تأثير خودشو گذاشته ، شما دارويي استفاده نكردي براي تنگي نفس ؟ 

خدا رحمتشون كنه  سعي ميكنم خودمو اروم كنم ،و بيخيال اون مشكل باشم ولي نميشه شرايط فراهم نيست ، ...

نه والا،صبر کردم تا مرگش برام یکم عادی شه،بعدش خود بخود خوب شدم

پس بايد استرس رو دور كرد ولي نميدونم چطوري كاش قرصي چيزي بود 😢

قرص پروپرانولول ۱۰ هست،روزی دو تا هر ۱۲ ساعت بخور

2714
قرص پروپرانولول ۱۰ هست،روزی دو تا هر ۱۲ ساعت بخور

مرسي گلم كه كمكم كردي ، الان اسمش رو زدم تو گوگل ديدم نوشته براي اضطراب و استرس خوبه ، حالا ميخوام برم يه دكتر ديگه و بگم استرس اضطراب دارم ببينم چي ميشه ، توكل به خدا 🙏

مرسي گلم كه كمكم كردي ، الان اسمش رو زدم تو گوگل ديدم نوشته براي اضطراب و استرس خوبه ، حالا ميخ ...

آره هر دکتری من رفتم برا استرس ابنو بهم دادن همیشه