2737
2734
عنوان

ناااااااااااااموسا کمک

172 بازدید | 16 پست

سلام لطفا کمکم کنید من امسال پشت کنکوریم  و سال اخریه میتونم با کتابای نظام خودم کنکور بدم ولی اصلا نمیتونم بخونم                                                                                       کلی هم هزینه کردم محصولات یکی ازین موسسه ها رو خریدم ولی دست و دلم بخوندن نمیره                                                                                                 هرشبم الکی یمشت چرت و پرت مینویسم برا مشاورم  اونم میگه افرین همین فرمونو بری دکتر میشی من همین فرمونو برم قبول نمیشم  جنااازه میشم جنازه                         توروخدا بگین چیکار کنم اخه من تک فرزندم مامان بابام کل امیدشون بمنه نمیخام جلو فامیل شرمنده شن                                                                                                 اگ تو جوش قرار بگیرم خوب میخونم ولی مشکلم همین استارتشه ک نمیخوره  

به ارزوهایم قول رسیدن داده ام..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم پشت کنکورم اصلا نمخونم خخخخ. زیاد ب خودت فشار نیار روزی دوسه ساعت بخون جمع بندی کن ی برنامه خوب جور کن برا خودت از رو برنامه پیش برو

امروز فهمیدم نی نی دارم قشنگترین حس دنیاس۹۸.۶.۲۵  عاشقتم 
2728

ی کاغذ بگبر روش بنویس من ب ارزوم میرسم بعل اسم دانشگاه و شهری ک میخوای رو بنویس بچسبون ب دیوار ک مدام ببینیش...شبا قبل خواب برای فردات برنامه بریز اول از برنامه ی خیلی کم شرو کن بدنت ک عادت کرد روزی نیم ساعت یک ساعت اضافه کن یهو ب خودت میای میبینی عادت کرده بدنت مثلا از روزی ۳ ساعت شروع کن بعد از ی هفته روزی نیم ساعت یا یه ساعت اضافه کن

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

من پارسال خیییلی خوندم ولی وقت کم اوردم واسه عمومیا من برا اختصاصیا تست زماندار میزدم ولی عمومیا ن اصن فک نمیکردم واسه عمومی کسی وقت کم بیاره  من واسه زبان کلی هزینه کردم وقت گزاشتم ولی بخدا اصلن نرسیدم حتی ی سوالشم بزنم از دینی ک من سوراخش کردم فقط 3تا سوال زدم                                                      بعدشم ک پرسشنامه هارو بردن داااغون شدم گررررریه    اصن نفهمیدم اختصاصیا چی بودن

2738
پزشکی تهران پارسال خیلی درس خوندی؟

خخخخخخخووووووووووووووووووووووووششششبحالت                                                                                                                                                          چیکار کردی چجوری خوندی من همش یادم میرن اصن سردر گمم مشاورمم بیفکره فقط شب تا شب گزارش کار میخواد شبش بشه صب میزنگه ب بابام ک این گزارش نمیده اینجوره اونجوره   فقط هم بلدعه در جوابه پیامام دوتا ایموجی دست بفرسته

[QUOTE=78034480]عزیزم منم پشت کنکورم اصلا نمخونم خخخخ. زیاد ب خودت فشار نیار روزی دوسه ساعت بخون جمع بندی کن ی برنام ...[/QUOTE

اولاش من روزی 5ساعت باعلاقه میخوندم ولی این یارو گف ن کمه از فردا کمتر از7-8ساعت نباید بخونی منم مجبوری زیاد کردم تایمشو دیگ زده شدم

عزیزم من یه چیزی میگم لطفا جدی بگیر دوره مشاور و دی وی دیو و ... رو خط بکش تورو خدا 

فقد خودتی که مهمی.تو بهترین امکاناته دنیارم داشته باشی بازم تا ارده نباشه هیچی نمیشی.

یه دوستی داشتم پارسال خیلی خوند رتبش شد 828 ولی انتخاب رشته نکرد گفت فقد تهران میخوام اونم پزشکی.الان دوباره میخواد بخونه متاسفانه چون خسته بود تابستون و پاییزش رفت نمیدونم کدوم شهری ولی اگه خواستی با اون پیش برو من بهش میگم کمکت کنه دختره خودگیری نیس درضمن رتبه خوبی ام اورده باهم پیش برین شاید اینجوری انگیزه پیدا کنی.اینارم ازین نظر گفتم که پیدم به فکره آیندتی 

عزیزم من یه چیزی میگم لطفا جدی بگیر دوره مشاور و دی وی دیو و ... رو خط بکش تورو خدا  فقد خودتی ...

این سی دیا رو ک گرفتم خیلی خوبن خوب یاد میدن     من چون تو ی شهرستانم و خیلی معلمای تاپ و خوبی ک بدرد بخو.ره نداشم ولی سی دیا بکارم اومد

الانم چون هزینه کردم نمیتونم دورشو خط بکشم

ممنون میشم اگ بهش بگی  اره اینجوری بنظرم یکی مث خودم باشه تو جو قرار میگیرم میخونم

[QUOTE=78034480]عزیزم منم پشت کنکورم اصلا نمخونم خخخخ. زیاد ب خودت فشار نیار روزی دوسه ساعت بخون جمع ...

عزیزم زیاد خودتو خسته نکن. روزی هر چقد که دوسداری بخون ولی جوری بخون که ت مخت بره الکی نه

امروز فهمیدم نی نی دارم قشنگترین حس دنیاس۹۸.۶.۲۵  عاشقتم 
2706