2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دار شدن (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 20275 بازدید | 3980 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين گروه هنوز ٨ نفر كم داره اگه جور نشه تا روز ختم بايد كنسل كنيم خواهش ميكنم هركي تمايل داره اعلام كنه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
اسمتو ميذارم اگه بخواي روز ١٤ فروردين بيا اسمارو بردار ختم از ١٧ شروع ميشه ما به حرف شما گوش داديم

ممنونم از لطفتون.ان شاالله از ۱۷هم شروع میکنم به فضل خدا

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ممنونم از لطفتون.ان شاالله از ۱۷هم شروع میکنم به فضل خدا

ان شاءالله 

حاجت روا بشي 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام منم هستم

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
منم بزار گلم 

سلام عزيزم خوش اومدي باشه حتما 

يادت نره ١٤ فروردين بياي ليست اسمارو كپي كني از ١٧ هم شروع ختمه

سلام منم هستم

خوش اومدي عزيزم اسمتو گذاشتم لطفا ١٤ فروردين بيا اسمارو كپي كني از ١٧ هم ختم شروع ميشه

خوش اومدي عزيزم اسمتو گذاشتم لطفا ١٤ فروردين بيا اسمارو كپي كني از ١٧ هم ختم شروع ميشه

ممنون عزیزم چشم حتمن میام فقط عزیزم میشه بی زحمت 14منو.تگ کنی محض احتیاط 

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
فقط اگه ممكنه به من درخواست دوستي بده  اونجا ياد اوري كن روز شروع  ممكنه تگ كني نبينم تا ...

باشه ولي خودت سعي كن بياي من ممكنه يادم بره تعداد زياده دوتاگروه ٤٠ نفرس بازم تا جاييكه يادم باشه تگ ميكنم

2706