2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دار شدن (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 20275 بازدید | 3980 پست
الان فلوگونازول مصرف میکنم هفنه ای یک عددبا پماد کانازولا هفته ای یکبار.ترشحاتم بیشتر شده نشانه بهبو ...

منم مثل تو هستم بدتر الانم داغونم خيلي سال خوبم نميشم همه كاري كردم قارچ ميگيرم خوبم نميشه منم نميدونم والا بايد چيكار كرد

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام دوستان من سه دور ختم را بیاری خدا انجام دادم الهی همگیتوت وهرکسی امروز نوبتشه بحق حقانیت آیات قرآن و این آیه شریف ذکر گروهیمون همین امروز و همین لحظه حاجت روا باشیدو دامنتون سبز باشه الهی آمین

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2518387/ختم-سوره-مریم-جهت-بچه-دار-شدن-و-ختم-صلوات-برای-حاجت-روایی-و-سلامتی-و-تعجیل-در-ظه?postId=82745012

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2518387/ختم-سوره-مریم-جهت-بچه-دار-شدن-و-ختم-صلوات-برای-حاج ...

دوستان خوشحال میشم بیاین 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

🌹رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین🌹

🌹به نیت ۷۰mah خوانده شد🌹

🌹 انشاالله که حاجت روا بشن🌹

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
2738

من بعد از کلی تلاش واسه طبیعی باردار شدن چند روز پیش دکترم بهم گفت طبیعی باردار نمیشم و باید برم مرکز نازایی قبلا میرفتم دوبارم iuiشدم ولی قبل از عمل شوهرم الان یکسال از عمل شوهرم میگذره و طبیعی باردار نشدم ولی تو این ۴ماه تیروئیدمو خوب کردم با هورمون fshام رو هم پایین اوردم خیلی امیدوار بودم که طبیعی بشه ولی نشد اخه مورفولوژی شوهرم ۴ هستش به نظره شماهم من طبیعی باردار نمیشم؟

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
من بعد از کلی تلاش واسه طبیعی باردار شدن چند روز پیش دکترم بهم گفت طبیعی باردار نمیشم و باید برم مرک ...

اگه همسر مشكل داره و يكسال تلاش كردي بهتر ديگه زمانو از دست ندي بري سراغ ميكرو حتي اي يو اي هم نكن بيفايدس هزينه داره برات بيخودي يه سره برو ميكرو ان شاءالله كه جواب ميگيري

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

@mah70    به نیتتون خوندم ان شاءالله حاجتتون روابشه وهمچنین حاجت روایی بقیه خانمها الهی آمین

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی درست مثل آب کردن کوه یخ با " ها " است ..چاره ای نیست! باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد..."استاد قمشه ای"
اگه همسر مشكل داره و يكسال تلاش كردي بهتر ديگه زمانو از دست ندي بري سراغ ميكرو حتي اي يو اي هم نكن ب ...

انشاالله😊

سلام به همه دوستان عزيزم
                                            گاهی

از خدا دل ‌گرفته میشوی

گاهی از حکمتش ناراضی

و گاهی خوشحال

گاهی مشکوک

و گاهی مجذوب عدالتش

گاهی بسیار نزدیک گاه دور

خدا همان خداست

ای کاش ما اینقدر گاهی‌ به‌ گاهی نمی‌ شدیم

امروز روز سيزدهم از ختم هستش و نوبت ليلا٧٤ عزيز و به نيتشون ميخونيم 

عزيزدلم انشاالله كه حاجت روا شي 🌹🤲🏻

خدايا شكرت انقدر مهربونى ازت ممنونم 🧿👼🏻دخترك نازم نور خونمون خوش اومدي به زندگيمون 🧿👼🏻
2706