2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دار شدن (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 20275 بازدید | 3980 پست
اگه بتام خوب بره بالا  اونوقت میتونم واسه ساک وقلب یه دفعه هفته ی 7 یا 8 برم؟یا دیدن ساک ضروریه ...

نميدونم دكترت بايد نظر بده اما به نظر من ضروري نيست تا زمان قلب بيخودي دستكاري كردنه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستان نازنينم 

امروز روز ٢٦ ام هستش و خدا قبول كنه نوبت خودمن خيلي ممنونم از همگيتون كه به نيت من ميخونيد 

انشاالله كه خدا همه رو مورد رحمتش قرار ميده و همه منتظرا رو دامنشون رو سبز ميكنه 

خييييلي خيلي ام تشكر ميكنم از @golfam54    نازنينم خيييلي خوشحالم كه باهات آشنا شدم خيلي ممنونم كه منو لايق دونستي تو اين راه كمكت كنم مهربونم

تا قبل آشنا شدن با شما با اين كه ٥ ماهي بيشتر تو اقدامم هر ماه حال روحيم خراب ميشد و با بهم ريختن حال روحيم همسرمو هم ازار ميدادم با اينكه ميدونم خدا رحمان و رحيمِ و حتما و قطعا مادر خواهم شد ولي دست خودم نبود

حرفاتون واقعا انرژي مثبته كلي روحيه ميگيريم 

تو اين چند وقت خيلي رو خودم كار كردم رو صبور بودنم ممنونم گلفام جون با اون تاپيك مربوط به قوانين جذب واقعا قلبم آروم ميگيره 

الان همه چيو سپردم دست خدا سعي ميكنم خيلي متمركز نشم كه به روحيم آسيب بزنم . من قطعا مامان ميشم به زودي و اينو مطمئنم 

بهتون پيشنهاد ميدم حتما به تاپيك قانون جذب گلفام جون سر بزنيد و بخونيد مطمئن باشين با باور داشتن به خودتون به آرزوي قلبيتون ميرسيد.

ببخشيد پر حرفي كردم

انشاالله همه منتظرا حاجت روا شيم همه مامان ميشيم🌹🤲🏻

خدايا شكرت انقدر مهربونى ازت ممنونم 🧿👼🏻دخترك نازم نور خونمون خوش اومدي به زندگيمون 🧿👼🏻
سلام به همه دوستان نازنينم  امروز روز ٢٦ ام هستش و خدا قبول كنه نوبت خودمن خيلي ممنونم از همگي ...

عزيزم خيلي لطف داري منم مثل خودتونم مطمئنا با اشتباهات و گناهاي خيلي بزرگتر و سنگينتر من ازت ممنونم كه تو اين راه كمكم كردي الهي كه به زودي زود حاجت دلتو بگيري با خبراي خوب مارو شاد كني عزيز دلم تو هنوز اول راهي و خيلي زمان داري و من مطمئنم كه حتما به خواستت مي رسي چون اصلا مشكلي وجود نداره ان شاءالله كه تا اخر همين ختم جواب بگيري  و حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731
عزيزم خيلي لطف داري منم مثل خودتونم مطمئنا با اشتباهات و گناهاي خيلي بزرگتر و سنگينتر من ازت ممنونم ...

مرسي گلفام جونم انشاالله خبر مامان شدن شما كه واقعا انرژي مثبت مايي 

ميدونم اول راهم فقط عجولم و پر از ذوق و شوق 😢 

همش ميگم خدايا تا زماني كه من توي ذوق و شوق نيني ام بهم بده نزار كور شه شوقي كه براش دارم 😢😞

خدايا شكرت انقدر مهربونى ازت ممنونم 🧿👼🏻دخترك نازم نور خونمون خوش اومدي به زندگيمون 🧿👼🏻
مرسي گلفام جونم انشاالله خبر مامان شدن شما كه واقعا انرژي مثبت مايي  ميدونم اول راهم فقط عجولم ...

ان شاءالله ميده صبور باش ذوقتم كور نميشه هرزماني لذت خودشو داره 

ان شاءالله ميده صبور باش ذوقتم كور نميشه هرزماني لذت خودشو داره 

انشاالله🤲🏻🤲🏻🌹

سلام دوستان ببخشید یه سوالی دارم که خیلی وقته نمیتونم از کسی بپرسم .خیلی ببخشید اینجوری میپرسم .

راستش بعد از رابطه اگه مایع منی بیرون بریزه این احتمال بارداری رو کاهش میده؟یا این ربطی به غلیظ نبودن مایع منی میتونه داشته باشه؟ واسه کسی هم اینجوری هست که بیرون بریزه یا نه؟

همسرم ازمایش اسپرم داده همه چیش خوب بوده.فقط نگرانم میگم شاید بیرون میریزه یا غلیظ نیست اینجوری میشه؟

2738
سلام دوستان ببخشید یه سوالی دارم که خیلی وقته نمیتونم از کسی بپرسم .خیلی ببخشید اینجوری میپرسم . را ...

نه عزیزم باردار شدن اگه خدا بخواد با این چیزا از بین نمیره..بیرون ریختنش طبیعیه

تا خداوند نخواهد حتی برگی از درخت فرو نمیریزد🤗
سلام دوستان ببخشید یه سوالی دارم که خیلی وقته نمیتونم از کسی بپرسم .خیلی ببخشید اینجوری میپرسم . را ...

سلام چه نگراني هايي داري خدايي😁 نه عزيزم ربطي نداره بايد بريزه بيرون پس كجا ميره 😂 اون مقداري كه بايد ميره و كار خودشو انجام ميده نگران نباش به چيزاي خوب فكر كن حساسيت نداشته باش ان شاءالله كه به زودي خبر مامان شدن بياري برامون

نه عزيزم اون مقداري كه بيرون ميريزه كاملا طبيعيه 

به نیت  @my_princess خوانده شد حاجت روا انشاءالله

ممنونم عزيزم انشاالله حاجت روايي همه ماماناي منتظر  

2706