2726
سلام به همه....من 8 روز قبل زایمان طبیعی داشتم. البته دومین زایمانم بود و اولیش سزارین بود
مشکلی که دو روزه دارم
1- خونریزیم دو روزه زیاد شده و رنگ اون هم قرمز روشنه
2- استخونهای ناحیه واژن درد دارن
...کسی این تجربه ها رو داشته؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
یادت باشد، هوایم را بی اجازه داشته باشی!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام
خوبی ساارا جونمممممممممممممم عزیزم هنوز بهتر نشدی تو ؟ :(( الهیییییییی ایشالا خوب بشی
قربونت برم منم که درد نداشتم بعد از زایمانم

یه کم درد استخوون بود ولی سره یه هفته خوب شد
ایشالا زودتر خوب بشی سارا خونریزیت هم طبیعیه بعضی ها تا یک ماه دارن اونم شدید

میبوسمت عشقمممممممممممممم منتظره یه فرصت کوجیکم تا بیام 2 باره روی ماه خودتو گل پسرتو ببینم بوسسسس عزیزم
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
ممنون از همه عزیزان که حواب دادن

خونریزی من دو روز اول که عین سیلاب بود...بهد عادی شد و سپس کمتر اما دو روزه مثل روزای اول پریودی شده حجمش و رنگش هم قرمز روشنه....نگرانی که دارم اینه که نکنه خونریزی داخلی از جای بخیه های سزارینم باشه!!1
سلام مامان سارا
قدم نو رسیده عزیز مبارک

مگه بعد از زایمان شکمتو فشار ندادن، چون من خودم ٧ ماه پیش دختر دوممو با طبیعى دنیا آوردم البته بعد از سزارین که رو بچه اول داشتم و یادمه که کلى فشار دادن شکممو . و خونریزى من فکر میکنم بخاطر اون کم بود اما گاهى بعد از چند روز مقدارش بیشتر میشد .
و درمورد درد کاملا من هم به این شکل بودم استخوون ناحیه واژن طورى درد می کرد موقع جابجا شدن و برخاستن که مثل کوفتگى بود تا یک ماه. پس نگران نباش خانمى
اوقات شیرینى داشته باشید اگرچه فعالیتهات فراوان خواهند شد با یه مدرسه اى و یه کوچولو ( دختر بزرگ خودم کلاس سومه )

:-)
گل نسار جون. شکمم رو فشار دادن اما نه اونقد زیاد!
ممنون در مورد درد هم که گفتی....پس طبیعیه

بله واقعا با وجود بچه مدرسه ای خیلی کار سخت تره...شما هم ایام به کامتون

شاد باشی
2706