2737
2734
سلام
من الان آخر ماه 8 هستم و میخوام از اول بهمن مرخصی استعلاجی بگیرم
احتمالا آخر بهمن زایمانم باشه
فقط از این میترسم که مرخصی استعلاجیم رو بعدا بیمه قبول نکنه
اونایی که مرخصی استعلاجی قبل از زایمان گرفتن و بعدا کمیسیون پزشکی بیمه براشون تایید کرده
دکترون براشون چی نوشته که کمیسیون گیر نداده
میخوام بگم دکترم یه چیزی بنویسه که خیلی نیازی به ارائه مدارک مثل سونو و آزمایش نباشه و بیمه گیر نده
تو رو خدا اگر میدونین راهنمایی کنین
تو این شرایط این قضیه خیلی بهم استرس میده
من 21 بهمن تاریخ زایمان طبیعی ام هست........پایان هفته 38 برا من حدود 16 بهمن هست.برا سزارین...من تا 4 بهمن میخوام سرکار برم....بقیه اش و به دکترم بگم برا گواهی استعلاجی بنویسه........البته خود اداره تا دوهفته قبل زایمان طبیعی مرخصی رد میکنه....
نور
سلام بهار جان .
برای من دکتر نوشته بود احتمال زایمان زودرس و بیمه هم خیلی ساده قبول کرد . اما این یک ماه جزء مرخصی زایمان محسوب میشه . اینو در جریان باش مگر اینکه بین این استعلاجی و زایمان 4 روز بری سر کار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی گلم چرا از مرخصی استحقاقیت استفاده نمیکنی اگه بری از اول بهمن تا زمان زایمان جزو مرخصی زایمانت محسوب میشه عزیزم
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2728
متین جان آخه به من گفتن اگر دکتر چیزی بنویسه که کمیسیون پزشکی قبول کنه، این یک ماه استعلاجی میشه و بعدش 6 ماه مرخصی زایمان رو میتونم استفاده کنم
حالا من میترسم 7 ماه برم مرخصی و بعدش بیمه اون استعلاجی رو تایید نکنه و یک ماه کسر کار بخورم
بهار جونم پزشک هر چی هم بنویسه و تو قبل زایمان بری مرخصی استعلاجی و دیگه نری سرکار شروع بکار ندی جزو مرخصی زایمانت حساب میشه.
2738
عزیز دلم من تهران نیستم خانمی. من چون بیمه تأمین اجتماعی هستم مرخصی رو میبریم کمیسیون تأمین اجتماعی. تازه مطمئن باش جزو مرخصی زایمانت محسوب میشه.
عزیزم کارمند دولت هستم. بیمه منم تامین اجتماعیه که بهم گفتن باید برای تاییدش برم کلینیک ابوریحان
حالا گیج شدم و نمیدونم چه کار کنم
فکر کنم بهترین کار این باشه که برم همون جا از خودشون بپرسم که قبول می کنن یا نه
2706