2733
2734
عنوان

کچل کنم؟!😭

471 بازدید | 19 پست

بچه ها من فقط تو ۲ سال، ۲بار موهامو رنگ کردم با فاصله یک سال

ی وجب هم کوتاه کردم

اونوقت موهام هرروز داره خشک تر و وز تر میشه

و اندازه ۲ میل هم موخوره گرفته از خشکی

بگین چیکار کنم

خسته شدم از ماسک و شامپوهای گرون ک نتیجه هم نداره

برم کچل کنم؟!

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخاطر ۲سانت موخوره کچل کنی؟ خب سر موهاتو بزن

فقط موخوره نیست

موهام شدیدا خشک و شکننده شده

مثل اسکاچ زبره

هرروز ک نمیتونم برم نرم کننده بزنم ریزش داره میگیره

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
نه بابا کچل چیه روغن نارگیل ق یک ساعت قبل حموم ماساژ بده رو موهات و بعد 1 ساعت برو حموم عاااالیه ...

امتحان کردم

دوباره فرداش همین میشه

من موهام اینجوری بود با صابون شیر و عسل سیو شستم خیلی بهتر شد

امتحان میکنم

ممنون

2738
خوب طولانی مدت باید استفاده کنی 😘❤ چند وقت استفاده کردی گلم؟

۲ ماه

دیگ رنگ نکن منم اینجوری شدم الان ۲ساله رنگ نکردم بعدم هر روز موهاتو روغن ارگان بزن لوازم ارایشیا دارند  خیلی خوبه از حموم میای وقتی موهات نم داره نوک موهاتو روغن نارگیل بزن هر روز قرص زینک بخور

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
۲ ماه

خوب ببین پس یه دکتر پوست برو حتما میتونه کمکت کنه

ولی خواهرانه بهت میگم اصلا اگه آرایشگرا گفتن بیا واست درست میکنیم اعتماد نکن فقط و فقط یه دکتر پوست و موی خوب برو 😘❤

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡

موهاتو با وازلین چرب کن پلاستیک بکش بعد دو ساعت بشور.شیر عسل تخم مرغ روغن نارگیل قاطی کن بزار رو موهات پلاستیک بکش دو ساعت بعد بشور

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
موهاتو با وازلین چرب کن پلاستیک بکش بعد دو ساعت بشور.شیر عسل تخم مرغ روغن نارگیل قاطی کن بزار رو موه ...

ممنونم

2706