2733
2734

تا حالا حجامت کردی؟ 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لک و جوش باید از ریشه درمان بشه وگرنه کرم و صابون سطحی عمل میکنه تازه اگر اثر داشته باشه اونم فقط تا وقتی استفاده کنی

فقط حیدر امیرالمومنیناست  لعن علی عدوک یا علی و فاطمه اولی و دومی و سومی . ع . ...ه
2728

کرم خاویار رو از سایت کیم کالا خریدم 09120132883 - 09120750932 -02186081142  کرم جوان کننده و روشن کننده قوی ضد چروک قوی کرم خاویار و کرم بوتاکس رو برای دوستم سفارش دادم واقعا معجزه کردمحصولاتشون رو واسه روز زن و ولنتاین ویژه خرید زدن حتما بخرید  

عزیزم کرم خاویار اصل اگه بخوای توی این بازار ایران پیدا کنی خیلی سخته اما برند لدورا کرم ضد لک و جوش خاویار رو جدیدا تولید کرده که  اصل اصله. چون مال شرکت پنبه ریزه و شرکت پنبه ریز خودش توی هولدینگش شرکتهای بزرگ تولید و پرورش آبزیان هم داره که دیگه صددرصد از خاویار اصل ایرانی توی محصولات پوست و موشون استفاده می کنه.

2738
همشون الکیه من واسه جوشم هزار تا کرم و.... صابون و‌.. زدم درس نشد

سلام عزیزم شایددرموردمشکلتون درست مشاوره نشدی.یامحصول معتبرو باکیفیت استفاده نکردی.

من مشاورپوست وموی شرکت پنبه ریزهستم

محصولات لدورا کیفیتشون جهانیه.بیس گیاهی داره.مواداولیه ازسویس وفرانسه واردمیشه.پیشنهادمن به شما استفاده از صابون های لدورا مناسب نوع پوست خودتون وماسک ضدجوش اسپریلونا لدوراوابرسان قوی لدوراست .بااستفاده ازمحصولات لدورا حتمانظرتون درموردتاثیرمحصولات گیاهی برپوست وموعوض میشه

به پیجم سربزن تامحصولات وویژگی هاشونوببینی

ldoraesfahan_zahra@رایگان مشاوره بگیرویاباشماره۰۹۱۶۲۰۳۶۹۸۴اقاجانی تماس بگیر

همشون الکیه من واسه جوشم هزار تا کرم و.... صابون و‌.. زدم درس نشد

سلام عزیزم شما که اهل نراقبت حرفه ای ازپوستتون هستین بهترنبودازیک منبع معتبر مشاوره محصول میگرفتین؟اول اینکه بهتره ازپَن برای شطتوشوی صورتتون استفاده کنید.پن همون صابونه بااین تفاوت که صابون چربی طبیعی پوست رومیگیره وباعث خشکی ودردرازمدت جروک پوست میشه وپن ها اینزوری نیستن پن مناسب پوست شما پن کاج ومریم گلی لدورا  هستش که محصول شرکت پنبه ریزه ودرمرحله بعد پاکسازی پوست با شیرپاک کن وبعدهفته ای دوباراسکراب صدف دریایی واگه از ماسک های پودری اسپُرلینا ضدجوش هم استفاده کنیدکا عالیه...باافتخاراعلام میکنم که مشاورپوست وموی شرکت پنبه ریزهستم ونمتینده فروش محسولات لدورا الیکس وهلث نوشن..لدوراجزو ۱۰برندبرترمحسولات ارایشی وبهداشتی درجهان هست..اگه به مشاوره بیشتراحتیاج داشتین درخدمتتون هستم ۰۹۱۶۲۰۳۶۹۸۴اقاجانیldoraesfahan_zahra@

عزیزم کرم خاویار اصل اگه بخوای توی این بازار ایران پیدا کنی خیلی سخته اما برند لدورا کرم ضد لک و جوش ...

سلام دوست عزیزخوشحالم ازاینکه شرکت پنبه ریزاینقدرحرفه ای وباکیفیت کارکرده که هرروز به مصرف کننده های محصولاتش اضافه میشه واحسنت به شمابابت این اطلاعات کامل ودرستتون

اقاحانی هستم نماینده فروش شرکت پنبه ریز ومشاورپوست وموی شرکت پنبه ریز.اگه به مشاورپوست ومو ویک پیج معتبر برای محصولات لدورا احتیاج داشتین باافتخاردرخدمتتون هستم اقاجانی۰۹۱۶۲۰۳۶۹۸۴

ldoraesfahan_zahra@

2706