2726
سلام
من بچه ام 20 روز تو نایسیو بود یعنی از روز تولد میک نزده هر چیزی رو برا زیاد شدن شیرم امتحان کردم فقط بار اول شیرم میاد دفعه دوم که استفاده میکنم فرقی نمیکنه لطفا بگین چیکار کنم خیلی ممنون
سلام مامان سوین
من هم پسر گلم 1ماه زود به دنیا امده وزنش هم 600. 1بود ولی همه دستگاه ها روش وصل بود خیلی سختی کشیدم خدارو شکر حالیش خوب شد الان مشکلی که داری سرش هستیش که ترشحات داری اونم کمکم داری روبه بهبود هستیش واسه من هم دکترها همشون میگفتن اگه تا فردا نمیری شانس اوردی .من هم مثل شما شیرم زیاد بود ولی الان یا خیلی کم میاد یا اصلان نمیاد به نظر شما من چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلستر خیلی موثره
و یکی دیگه آب جو, طرز تهیه اش اینطوریه که یه قاشق غذاخوری یا بیشتر جو کامل ( منظورم جو غیر پرکه) رو با یه لیوان آب میذارید بجوشه حدود نیم ساعت, بعد جو ها رو بریزید تو یه سبد و فشارش بدین تا آب جوها خکب کشیده بشه , بعد آبشو بخورید ,خیلی شیر رو زیاد میکنه
آب هویج هم خیلی موثره
همینطور ماش
و موثر تر از همه خواب و استراحت کافی
نداشتن استرس و عصبانیت
ونوشیدن کافی مایعات خنک
و دوش گرفتن تم به جاری شدن شیر خیلی کمک می کنه
قطره شیر افزا هم خوبه
دوستان هم که به رازیانه و تخم شوید و بابونه اشاره کردن

تو با منی هر جا برم... عشق تو بند جونمه...
دم نوش جو هم عطاری ها دارن خیلی خوبه.
هیچی موثر تر از شیر دهی زود به زود نیس. اگر فواصل شیردهی زیاد باشه مجاری یکی یکی بسته میشن طوری که یک هفته میتونه تا نصف حجم شیر و کم ویا حتی سینه رو خشک کنه.
من پسرمو ماه اول تند تند شیر دادم و خیلی عالی وزن گرفت ولی همین که ماه دوم شبا از دو بار به یه با ر شیر دهی کم کردم حجم شیرم کم شد.
انجمن تغذیه با شیر مادر زنگ زدم دکتر گفت پرولاکتین که ت هورمونه و شیر رو زیا د میکنه شبا بین ساعت 12تا 4صبح دو برابر بیشتر ترشح میشه و سعی کن حتما دوبار در شب شیر بدی شیر اگه بیش از 3ساعت تو سینه بمونه و بوسیله مکیدن یا دوشیدن تخیله نشه بخاطر جلوگیری از آسیب با سینه و احتقان اون سلول ها شیر کمتر تولید میکنن و در نتیجه شیر کم میشه.
خلاصه این توصیه ها انجام دادم وشبا اون یه باری که نی نی خواب بود ساعت پا میشدم و شیرم و بمدت 20دقیقه میدوشیدم واقعا ظرف یک هفته ده روز شیرم زیاد شد.
گاهی هم که 4ساعت میخوابید من بفاصله دوساعت شیر میدوشیدم که کم نشه.
امیدوارم اینا بدردتون بخوره مامانای گل
خانما تورو خدا کمکم کنید.نوزاد من از وقتی به دنیا اومد به دلیل نوک نداشتن سینم نتونست شیر مادر بخوره.وما مجبور شدیم با شیر خسک سیرش کنیم .الان دو ماهشه.پنج روز گرفت روز ششم ول کرد.حالا چکار کنم؟ به نظر شما امکان داره دوباره بگیره؟ میبرمش سمت سینم گریه و جیغ که از من جدا بشه
2706