2737
2734
عنوان

ریفلاکس نوزاد

258 بازدید | 12 پست

خانوما پسرم ۴تیربدنیا اومده یکروزه رفته توهفت ماه باورکنیدتاالان یک شب راحت نخوابیده شبا توخواب پیچ میاره شیرم بسختی میخوره شیرخشکم دوتا میک میزنه هی گردنش رو برمیگردونه دکترزیادبردم ازرانیتیدین تاامپرازول وو قطره های تقویت گوارش بیبی لاکت بیبی کر ....استفاده کرده ولی بازم فایده نداشت ..بنطرشماچه شیرخشکی بهش بدم آیا ببرم دکتر؟شیرخودم بسختی میخوره اذیت میشه بایدحتما چندوعده شیرخشک روبدم😔

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببر پیش یه دکتر خوب و داروهاش رو درست و به موقع بده   بعدش دیگه صبوری کن  پسرت عدم تحمل لاکتوز داره  احتمالن شیرت هم لاکتوز بالا داره که نمیخوره  اگه تهرانی برو پیش بهروز مقدادی  تو نت سرچ کن میاد  کانالش هم پیدا کنو از مطالب ش استفاده کن

2728

غذاهاي جامد به درمان رفلاکس کمک مي کنه الان که هفت ماهه شده سعي کن شبا براش غذاي کمکي درست کني کمک مي کنه بهتر بخوابه مثلن با شير خشک براش فرني و حريره بادوم درست کن - 

من به بچم اب ماهيچه گوسفند هم مي دادم اينا رو امتحان کن

2738
نه ندادم

عزیزم بچه های رفلاکسی شیر خشک مخصوص دارن ازونا براش بگیر تا معدش بتونه هضم کنه اینطوره که میارش بالا و نمیخوره 

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...

خانم  بر اساس تجربه من ریفلاکس  یا بالا اوردن شیر  به دلیل  حساسیت به شیر است  اگر شیر خشک استفاده می کنید  چون اکثر شیرهای موجود خشک در ایران از شیر گاو هست و شیر گاو  الرژی اور است و عوارضی مثل بالااوردن ، یبوست ، شیر نخوردن ، بوی بد پی پی و بعضا دل درد  به همراه دارد. حتی شیر مادر هم بعلت نوع تغذیه  بعضی وقتها الرژی می اورد  بهتر این راه  استفاده از شیر بز  بدون بسته بندی که نگه دارنده ندارد. در اینجا باید دقت کرد که از هرجایی نخرید من خود از مزرعه مروگل خریدم که با حضور مشتری دوشش انجام می شود می تونی جستجو کنید در گوگل   سپاس

خانم  بر اساس تجربه من ریفلاکس  یا بالا اوردن شیر  به دلیل  حساسیت به شیر است  اگر شیر خشک استفاده می کنید  چون اکثر شیرهای موجود خشک در ایران از شیر گاو هست و شیر گاو  الرژی اور است و عوارضی مثل بالااوردن ، یبوست ، شیر نخوردن ، بوی بد پی پی و بعضا دل درد  به همراه دارد. حتی شیر مادر هم بعلت نوع تغذیه  بعضی وقتها الرژی می اورد  بهتر این راه  استفاده از شیر بز  بدون بسته بندی که نگه دارنده ندارد. در اینجا باید دقت کرد که از هرجایی نخرید من خود از مزرعه مروگل خریدم که با حضور مشتری دوشش انجام می شود می تونی جستجو کنید در گوگل   سپاس